Quote (fahrii @ 22 Nov 2012 23:57)
imo nem lett jó
a színek irritálnak, a felirat is belemosódik
igaz igaz, csináltam neked is, hátha tetszik:

Quote (Anarkin @ 23 Nov 2012 00:16)
ezekkel a színekkel sosem lesz jó
Nagyon szépek a szinek imo.
This post was edited by Namechange on Nov 22 2012 04:17pm