d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev187888990912299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 22 2012 04:02pm
Quote (Anarkin @ 22 Nov 2012 23:56)
ezt tényleg szépnek tartjátok? :blink:


kb mintha leokádták volna lencsefőzelékkel a wdt
nembaj, biztos szebb, mint a sylvanasos!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 22 2012 04:04pm
Quote (bajcli @ Nov 22 2012 10:02pm)
kb mintha leokádták volna lencsefőzelékkel a wdt
nembaj, biztos szebb, mint a sylvanasos!


az én wdm van rajta, csak jo lehet
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 22 2012 04:11pm

Picit tényleg túl sok volt rajta a blur, így már szerintem jó.
/gfx topic

This post was edited by Namechange on Nov 22 2012 04:11pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 04:16pm
Quote (Namechange @ 22 Nov 2012 23:11)
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/Szilke.png http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/Szill-1.png
Picit tényleg túl sok volt rajta a blur, így már szerintem jó.
/gfx topic


egy fokkal már jobb
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 22 2012 04:16pm
Quote (Namechange @ 23 Nov 2012 00:11)
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/Szilke.png http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/Szill-1.png
Picit tényleg túl sok volt rajta a blur, így már szerintem jó.
/gfx topic


ezekkel a színekkel sosem lesz jó
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 22 2012 04:17pm
Quote (fahrii @ 22 Nov 2012 23:57)
imo nem lett jó
a színek irritálnak, a felirat is belemosódik


igaz igaz, csináltam neked is, hátha tetszik:


Quote (Anarkin @ 23 Nov 2012 00:16)
ezekkel a színekkel sosem lesz jó


Nagyon szépek a szinek imo.

This post was edited by Namechange on Nov 22 2012 04:17pm
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 22 2012 04:17pm
Quote (Namechange @ 22 Nov 2012 23:17)
igaz igaz, csináltam neked is, hátha tetszik:
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/fefef.png


ez jo lesz nekem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2012 04:20pm
Quote (Anarkin @ 22 Nov 2012 23:16)
ezekkel a színekkel sosem lesz jó


nekem se tetszik, de ízlések és pofonok
túl egyhangú

Quote (Namechange @ 22 Nov 2012 23:17)
igaz igaz, csináltam neked is, hátha tetszik:
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/fefef.png



Nagyon szépek a szinek imo.


ty
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 22 2012 04:21pm
Quote (fahrii @ 22 Nov 2012 23:20)
nekem se tetszik, de ízlések és pofonok
túl egyhangú



ty


mostmar vegyunk guildet is :$
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 22 2012 04:21pm
Quote (Namechange @ 23 Nov 2012 00:17)
igaz igaz, csináltam neked is, hátha tetszik:
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/fefef.png



Nagyon szépek a szinek imo.


ez sokkal jobb!
Go Back To Magyar Topic List
Prev187888990912299Next
Add Reply New Topic New Poll