d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev187888990911257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 26 2012 01:48pm
amúgy van itt olyan ember a subon, akinek úgy van kockás hasa, hogy nem világéletében ultra lean volt, hanem kemény diétázással érte el?
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 26 2012 01:48pm
Quote (farki @ Jul 26 2012 08:48pm)
amúgy van itt olyan ember a subon, akinek úgy van kockás hasa, hogy nem világéletében ultra lean volt, hanem kemény diétázással érte el?


Szerintem nincs. ^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 26 2012 01:49pm
Quote (farki @ 26 Jul 2012 21:48)
amúgy van itt olyan ember a subon, akinek úgy van kockás hasa, hogy nem világéletében ultra lean volt, hanem kemény diétázással érte el?


Quote (Bendeguz @ 26 Jul 2012 21:48)
Szerintem nincs. ^^


úgyhogy a kurva anyját a jó géneseknek
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 26 2012 01:50pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Jul 2012 21:49)
úgyhogy a kurva anyját a jó géneseknek


:wub:
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 26 2012 01:51pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 26 2012 08:49pm)
úgyhogy a kurva anyját a jó géneseknek


Hát ja, jelly vagyok az olyan emberekre.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 26 2012 01:53pm
Quote (Bendeguz @ 26 Jul 2012 21:51)
Hát ja, jelly vagyok az olyan emberekre.


nekem meg kicsi a faszom
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 26 2012 01:55pm
Quote (ecneB @ Jul 26 2012 08:53pm)
nekem meg kicsi a faszom


Bence vallomása
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 26 2012 01:57pm
Quote (szabika @ 26 Jul 2012 21:55)
Bence vallomása


rezshez kepest kicsi :c
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 26 2012 01:59pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Jul 2012 21:49)
úgyhogy a kurva anyját a jó géneseknek


bántod a mamát :C



/e:
egy hét kihagyás után a 40-50. perc között iszonyatos hányingerem lett és ásítoztam az álmosságtól.
nem értettem az ügyet.


This post was edited by TassassinHc on Jul 26 2012 02:01pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 26 2012 02:47pm
Quote (TassassinHc @ 26 Jul 2012 21:59)
bántod a mamát :C



/e:
egy hét kihagyás után a 40-50. perc között iszonyatos hányingerem lett és ásítoztam az álmosságtól.
nem értettem az ügyet.


vidd el a sütőkesztyűket a gymbe
Go Back To Magyar Topic List
Prev187888990911257Next
Add Reply New Topic New Poll