Quote (farki @ 26 Jul 2012 21:48)
amúgy van itt olyan ember a subon, akinek úgy van kockás hasa, hogy nem világéletében ultra lean volt, hanem kemény diétázással érte el?
Quote (Bendeguz @ 26 Jul 2012 21:48)
Szerintem nincs. ^^
úgyhogy a kurva anyját a jó géneseknek