d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev18788899091198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 29 2012 04:12am
Quote (Karan2_Returned @ 28 Oct 2012 22:07)
[HorribleSubs]_Muv-Luv_Alternative_-_Total_Eclipse_-_17_[1080p].mkv

Ismet egy jo resz, ha igy folytatodik akkor a vegere egy szinten lesz az Unlimiteddel.
Mar csak attol felek hogy tul nagy lesz a main cast, Argos Unit nagyresze eleg jelentektelen volt az utobbi par reszben.
A masik meg az hogy nem tudok dönteni Cui meg Yui között.

http://3.imgland.net/wCiNe-.jpg


Szerintem meg egy kibaszott rakás fekália volt ez a rész.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 29 2012 03:07pm
Vegre lesz idöm backlogra.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 29 2012 03:08pm
Quote (Karan2_Returned @ 29 Oct 2012 22:07)
Vegre lesz idöm backlogra.

http://3.imgland.net/R6EnPb.jpg


Csak átfutottam de
>train hero
>x
This is why we can't have nice things.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 29 2012 03:51pm
ujra az elso reszeket adjak a dragon ballbol a viasaton

ohh god why
Member
Posts: 31,129
Joined: May 29 2006
Gold: 22,373.58
Trader: Trusted
Nov 1 2012 06:58am
Hali!

Megtudnátok mondani, hogy mi a különbség az Evangelion 1.11, a 2.0 és a 26 részes S 01 között? :o

Kapcsolódnak egymáshoz? Ha igen, akkor hogy? Megnézhető a 1.11 és 2.0 a sorozat nélkül is vagy semmi értelme? :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2012 07:10am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 1 Nov 2012 13:58)
Hali!

Megtudnátok mondani, hogy mi a különbség az Evangelion 1.11, a 2.0 és a 26 részes S 01 között? :o

Kapcsolódnak egymáshoz? Ha igen, akkor hogy? Megnézhető a 1.11 és 2.0 a sorozat nélkül is vagy semmi értelme? :D


26 részes TV->End of Eva-> Eva 1,2
Ilyen sorrendben nézd meg, máshogy nincs értelme. Amúgy nem igazán lehet elmagyarázni mi a különbséget a kettő között, igazából másféleképpen alakul a story de lehet sequelnek is tekinteni, tipikus NGE mindfuck de semmiképp se nézd meg önmagában őket.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 1 2012 11:59am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 1 2012 01:58pm)
Hali!

Megtudnátok mondani, hogy mi a különbség az Evangelion 1.11, a 2.0 és a 26 részes S 01 között? :o

Kapcsolódnak egymáshoz? Ha igen, akkor hogy? Megnézhető a 1.11 és 2.0 a sorozat nélkül is vagy semmi értelme? :D


Van a TV sorozat ami egy klasszikus, ez maga az eredeti törtenet, de a veget (utolso ket reszt) nem fogod megerteni.
Van ket film a Death and Rebirth es End of Evangelion. Elsö az összefoglalja a sorozatot, nem fontos megnezni. Masodik az elmagyarazza a sorozat veget. Paran azt ajanljak hogy nem is erdemes utolso ket reszt megnezni a sorozatbol hanem csak a filmet, de en a helyedben nem tennem.
Ezutan jön a Rebuild filmsorozat, harom het mulva jön a harmadik resze. Erröl megoszlanak a velemenyek mivel teljesen mas mint az eredeti sorozat, de en peldaul többször is megneztem az elsö ket filmet.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2012 03:43pm
Végre egy trailer amiben van is valami.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 1 2012 03:47pm
Quote (Rawen @ Nov 1 2012 10:43pm)
Végre egy trailer amiben van is valami.
http://www.youtube.com/watch?v=9f6QJ3SryEA


Nem sok ertelme van mar most trailerekre nyaladzani, kb egy fel ev mulva lesz nezhetö verzio.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2012 03:48pm
Quote (Karan2_Returned @ 1 Nov 2012 22:47)
Nem sok ertelme van mar most trailerekre nyaladzani, kb egy fel ev mulva lesz nezhetö verzio.


>implying nem fogok egy camripet leszedni max 1 hónapon belül mert /a/n úgyis szét lesz spoilerezve minden és nem fogom bírni, hogy kimaradjak
Go Back To Magyar Topic List
Prev18788899091198Next
Add Reply New Topic New Poll