Quote (josheide @ Nov 13 2012 01:44am)
kőkemény demagógia, mint minden oldalról
Ezeken a neveken meg wtf, szerencsétlen gyerek biztos örülni fog, ha majd feléri ésszel, hogy Hunórának hívják - nyilván ne legyen pamela meg paula meg eszmeralda, de ez meg a másik véglet