d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev187888990911468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2012 03:34pm
Quote (josheide @ 12 Nov 2012 22:32)


...
esküszöm, rosszul érzem magam a bőrömben néha a kormány miatt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 12 2012 05:44pm
http://kepviselofunky.blog.hu/2012/11/12/duro_dora_terhes_novak_bot_lesz_a_gyerek_neve?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_11_13&utm_campaign=index

:DDDD

A gyermekvállalások számára kedvezően hat, hogy a XXI. században az anyaság megélése nem kell hogy azt jelentse, a nő minden másról lemond. A technikai vívmányoknak és a nők leleményességének köszönhetően azok az anyák, akik felelősen vállalnak gyermekeket, munka mellett is tisztességgel fel tudják nevelni őket, míg sajnos elsősorban a cigány családoknál hiába van otthon akár mindkét szülő, a gyermek nem kap megfelelő törődést.

2 kepviseloi fizetessel tenyleg nem nagy gond a nagy csalad. Azert megneznem mit csinalna ha nem a parlamentben dolgozna.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 12 2012 11:57pm
Quote (josheide @ Nov 13 2012 01:44am)
http://kepviselofunky.blog.hu/2012/11/12/duro%5Fdora%5Fterhes%5Fnovak%5Fbot%5Flesz%5Fa%5Fgyerek%5Fneve?utm%5Fsource=cimlap&utm%5Fmedium=link&utm%5Fcontent=2012%5F11%5F13&utm%5Fcampaign=index

:DDDD

A gyermekvállalások számára kedvezően hat, hogy a XXI. században az anyaság megélése nem kell hogy azt jelentse, a nő minden másról lemond. A technikai vívmányoknak és a nők leleményességének köszönhetően azok az anyák, akik felelősen vállalnak gyermekeket, munka mellett is tisztességgel fel tudják nevelni őket, míg sajnos elsősorban a cigány családoknál hiába van otthon akár mindkét szülő, a gyermek nem kap megfelelő törődést.

2 kepviseloi fizetessel tenyleg nem nagy gond a nagy csalad. Azert megneznem mit csinalna ha nem a parlamentben dolgozna.


kőkemény demagógia, mint minden oldalról

Ezeken a neveken meg wtf, szerencsétlen gyerek biztos örülni fog, ha majd feléri ésszel, hogy Hunórának hívják - nyilván ne legyen pamela meg paula meg eszmeralda, de ez meg a másik véglet
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 13 2012 04:14am
Quote (Jancsipapa @ 13 Nov 2012 06:57)
kőkemény demagógia, mint minden oldalról

Ezeken a neveken meg wtf, szerencsétlen gyerek biztos örülni fog, ha majd feléri ésszel, hogy Hunórának hívják - nyilván ne legyen pamela meg paula meg eszmeralda, de ez meg a másik véglet


MAGYAR ÓRA
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2012 10:33am
Quote (josheide @ 15 Nov 2012 17:23)


nevetek
de azért sírok is :(((((((
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 15 2012 10:34am
Quote (tevetava @ 15 Nov 2012 18:33)
nevetek
de azért sírok is :(((((((


pont mint matolcsy szemei :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2012 11:24am
Quote (josheide @ 15 Nov 2012 17:23)


Matolcsy szavaiból az derülhetne ki – bár a szerző ilyenre aligha gondolt –, hogy a kalózok már a magyar kormányzat köreibe is bevették magukat. Mert nekik „veszélyes lenne egy IMF-megállapodás, mert pénzügyi védőhálót adna az országnak” – márpedig a magyar kormányzati szereplők körében egyre kisebb elszántság mutatkozik egy ilyen megállapodás iránt.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev187888990911468Next
Add Reply New Topic New Poll