d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev187888990915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 6 2011 03:05pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 23:00)
lol

mondjuk lehet itt is így van, de ez elég hülye rendszernek tűnik

régi osztálytársam II. félévben 3 v. 4 tárgyból bukott, de most kint van hollandiában, mert már az év elején beadta a jelentkezését :P


szerintem van értelme, csak az mehet aki tényleg nagyon jó.

Viszont kurvanehéz. (mondjuk, ha sikerül akkor szinte biztos a helyed.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 03:05pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Oct 2011 23:05)
szerintem van értelme, csak az mehet aki tényleg nagyon jó.

Viszont kurvanehéz. (mondjuk, ha sikerül akkor szinte biztos a helyed.


hát de ha mondjuk senki nem éri el a 4.0-át, akkor a legjobb se mehet ki... bár ha ez megtörténne gondolom csökkentenék a szükséges átlagot
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 6 2011 03:09pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 23:05)
hát de ha mondjuk senki nem éri el a 4.0-át, akkor a legjobb se mehet ki... bár ha ez megtörténne gondolom csökkentenék a szükséges átlagot


a tájékoztatón azt mondták, hogy még büdyskedni is érdemes, meg höközni, szakkoleszezni, ilyenek, de a hökösök szerint a 4.0 feletti átlag már szinte autowin, utána már csak a nyelvtudás dönt.


szégyenszemre elmegyek egy felsőoktatás diszkurzus közepén aludni, de leragadnak a szemeim, kb folyton félregépelek és vissza kell törölnöm...

jóéjt.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 6 2011 03:10pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 03:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Oct 2011 23:09)
a tájékoztatón azt mondták, hogy még büdyskedni is érdemes, meg höközni, szakkoleszezni, ilyenek, de a hökösök szerint a 4.0 feletti átlag már szinte autowin, utána már csak a nyelvtudás dönt.


szégyenszemre elmegyek egy felsőoktatás diszkurzus közepén aludni, de leragadnak a szemeim, kb folyton félregépelek és vissza kell törölnöm...

jóéjt.


nálunk is asszem +pont a demonstrátorkodás pl.

megyek én is, jóéjt
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 6 2011 03:26pm
http://index.hu/gazdasag/2011/10/06/chipsadot_vetnek_ki_a_kavera_is/

Az ízesített sörök után literenként 35, az alkoholos frissítők után literenként 100 forint adót kellene a gyártóknak fizetni. Az indoklás szerint a narancsos, citromos, grépfruitos, almás sörök, illetve az üdítők és a röviditalt tartalmazó italok egyrészt cukrot tartalmaznak, másrészt a fiatalok is szívesen fogyasztják, így tulajdonképp segít az alkoholra való rászokásban.

okés
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 6 2011 04:34pm
Quote (Nerz8 @ Oct 6 2011 11:26pm)
http://index.hu/gazdasag/2011/10/06/chipsadot%5Fvetnek%5Fki%5Fa%5Fkavera%5Fis/

Az ízesített "sörök" után literenként 35, az alkoholos frissítők után literenként 100 forint adót kellene a gyártóknak fizetni. Az indoklás szerint a narancsos, citromos, grépfruitos, almás sörök, illetve az üdítők és a röviditalt tartalmazó italok egyrészt cukrot tartalmaznak, másrészt a fiatalok is szívesen fogyasztják, így tulajdonképp segít az alkoholra való rászokásban.

okés


ezzel mondjuk egyetértek, bár tuti nem azért csinálták ami miatt én támogatom
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 6 2011 04:40pm
ez a lohere tele van nyomorékokkal.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Oct 6 2011 05:02pm
Quote (daneeka10 @ 7 Oct 2011 00:34)
ezzel mondjuk egyetértek, bár tuti nem azért csinálták ami miatt én támogatom


akkor fogsz pislogni, ha a ma ivott Kriek is megkapná a kis adóját, mondván van íze.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 6 2011 05:16pm
unatkozom bazzeg
Go Back To Magyar Topic List
Prev187888990915001Next
Closed New Topic New Poll