Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 23:05)
hát de ha mondjuk senki nem éri el a 4.0-át, akkor a legjobb se mehet ki... bár ha ez megtörténne gondolom csökkentenék a szükséges átlagot
a tájékoztatón azt mondták, hogy még büdyskedni is érdemes, meg höközni, szakkoleszezni, ilyenek, de a hökösök szerint a 4.0 feletti átlag már szinte autowin, utána már csak a nyelvtudás dönt.
szégyenszemre elmegyek egy felsőoktatás diszkurzus közepén aludni, de leragadnak a szemeim, kb folyton félregépelek és vissza kell törölnöm...
jóéjt.
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 6 2011 03:10pm