d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18788899091410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 1 2010 04:52am
Quote (SamLee @ Jul 1 2010 11:40am)
így hogy quote-oltad, már nem szerkesztem a hsz-t, marad fail-nek :D :D :D


busted
amúgy alatta a nyeregcső fut ha esetleg duknád a lyukat az ülésen szal csak óvatosan
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2010 05:07am
Quote (szabika @ 1 Jul 2010 12:52)
busted
amúgy alatta a nyeregcső fut ha esetleg duknád a lyukat az ülésen szal csak óvatosan


;DDDDDDDDDD
Nem, az mozog a lyukon fel, le, tekerés közben neki.. :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 1 2010 05:22am
Quote (Baleee @ Jul 1 2010 12:07pm)
;DDDDDDDDDD
Nem, az mozog a lyukon fel, le, tekerés közben neki.. :D




see what u did there
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 1 2010 06:13am
az vállalható elképzelés, hogy úgy tisztítom le a bicót, hogy csak rányomatok slaggal azt ami lerohad róla az unworthy?
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 1 2010 08:18am
a helyedben adnék neki magasnyomású mosóval, ha van otthon(egy kis mosogatószer+szivacs opcionális), vársz 10 percet, míg lecsöpög, szárad, aztán még száraz ronggyal végigtörlöd és utána a láncot újraolajozod. kb fél óra alatt megvagy vele tokkal-vonóval.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 1 2010 09:21am
Quote (Imdeth @ 1 Jul 2010 13:13)
az vállalható elképzelés, hogy úgy tisztítom le a bicót, hogy csak rányomatok slaggal azt ami lerohad róla az unworthy?


homokot/sarat lehet így szedni simán. Ha kazettasor/váltó/középrész/agy környékérők koszos olajat szeretnél bontani, oda magasnyomású kell, ha nagyon meg akarod tisztítani, akkor szétszedni és ultradermel meksikálni (használt fogkefe rulz). De utána mindenképp olajat kíván a cucc, nyávoghat is ha nem kap (legegyszerűbb a spré, wd40 pl, de ha nincs ideiglenesen csavarlazító is használható).
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 1 2010 09:26am
Amúgy végre csináltam képeket, minnyá postolom, csak meg kell keresni a kábelt.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 1 2010 11:28am
itt a paripa:



bringa, sör, kínai kaja, sherlock holmes könyv. Relax time!



ami elmaradhatatlan a kulacstartóból

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 1 2010 11:37am
Quote (Oberon_os @ Jul 1 2010 06:28pm)
itt a paripa:

http://i48.tinypic.com/jqonck.jpg

bringa, sör, kínai kaja, sherlock holmes könyv. Relax time!

http://i50.tinypic.com/jsygox.jpg

ami elmaradhatatlan a kulacstartóból

http://i50.tinypic.com/2u7skd3.jpg


rl mster
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 1 2010 12:18pm
hehe, igencsak hasonló az enyim bicó is :) először néztem is nagyokat, hogy wtf? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18788899091410Next
Add Reply New Topic New Poll