Quote (Imdeth @ 1 Jul 2010 13:13)
az vállalható elképzelés, hogy úgy tisztítom le a bicót, hogy csak rányomatok slaggal azt ami lerohad róla az unworthy?
homokot/sarat lehet így szedni simán. Ha kazettasor/váltó/középrész/agy környékérők koszos olajat szeretnél bontani, oda magasnyomású kell, ha nagyon meg akarod tisztítani, akkor szétszedni és ultradermel meksikálni (használt fogkefe rulz). De utána mindenképp olajat kíván a cucc, nyávoghat is ha nem kap (legegyszerűbb a spré, wd40 pl, de ha nincs ideiglenesen csavarlazító is használható).