d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18788899091382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
May 29 2010 01:07pm
Quote (Sorvatkutyuska @ 29 May 2010 19:08)
7. percben kapcsolom be a tv-t, és már 1-0 a németeknek
hangosan felröhögtem irl


Torghelle egy állat.
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
May 29 2010 01:29pm
nc ez a védelem
/e: ott a harmadik

This post was edited by SirCsimbok on May 29 2010 01:30pm
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 3 2010 08:59am
http://www.pepsifoci.hu/node/63612

Hát igen hiába Guardiolának válaszolnia kell Morinho Realba érkezésére mégtöbb sztárt akar.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 3 2010 09:01am
Quote (ZeNoR @ 3 Jun 2010 15:59)
http://www.pepsifoci.hu/node/63612

Hát igen hiába Guardiolának válaszolnia kell Morinho Realba érkezésére mégtöbb sztárt akar.


Robben...Pepsifoci.. jaj ennyi szart egy helyen

baszki elzavarják a madridbol senkinek eszébe nem jut leigazolni most hogy a bayernben ment neki a játék megint ő a király...
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 3 2010 09:05am
Quote (Inakwo @ 3 Jun 2010 17:01)
Robben...Pepsifoci.. jaj ennyi szart egy helyen

baszki elzavarják a madridbol senkinek eszébe nem jut leigazolni most hogy a bayernben ment neki a játék megint ő a király...


nem tudom .. ők tudják .. igy a barca nem lesz az az igazi szerény csapat :(
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 3 2010 09:06am
Quote (ZeNoR @ 3 Jun 2010 16:05)
nem tudom ..  ők tudják .. igy a barca nem lesz az az igazi szerény csapat :(


az is igaz

mondjuk a pepsifocinak nem tulajdonitok nagy jelentőséget
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 3 2010 10:37pm
Quote (Inakwo @ 3 Jun 2010 17:06)
az is igaz

mondjuk a pepsifocinak nem tulajdonitok nagy jelentőséget


azért sajnálom Bojan-t igy megint csak Kispadra kerül:(

This post was edited by ZeNoR on Jun 3 2010 10:37pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 4 2010 04:27am
szerintem nem kell oda robben, iniesta jól játsza azt a pozíciót, fabregas úgyis jön a középpályára


Quote (ZeNoR @ Jun 4 2010 05:37am)
azért sajnálom Bojan-t igy megint csak Kispadra kerül:(


ő megy a valenciába

This post was edited by jarabekg on Jun 4 2010 04:28am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 4 2010 07:06am
Quote (jarabekg @ 4 Jun 2010 12:27)
szerintem nem kell oda robben, iniesta jól játsza azt a pozíciót, fabregas úgyis jön a középpályára




ő megy a valenciába


nem hiszem hogy Bojan elhagyja a Barcát :S
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2010 07:19am
Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 14:06)
nem hiszem hogy Bojan elhagyja a Barcát :S


szerintem benne volt az átigazolásba nem? :s

vagy csak akrták?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18788899091382Next
Add Reply New Topic New Poll