☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
87
88
89
90
91
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57872
Replies: 3815
Track Topic
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#881
May 29 2010 01:07pm
Quote (Sorvatkutyuska @ 29 May 2010 19:08)
7. percben kapcsolom be a tv-t, és már 1-0 a németeknek
hangosan felröhögtem irl
Torghelle egy állat.
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#882
May 29 2010 01:29pm
nc ez a védelem
/e: ott a harmadik
This post was edited by SirCsimbok on May 29 2010 01:30pm
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#883
Jun 3 2010 08:59am
http://www.pepsifoci.hu/node/63612
Hát igen hiába Guardiolának válaszolnia kell Morinho Realba érkezésére mégtöbb sztárt akar.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#884
Jun 3 2010 09:01am
Quote (ZeNoR @ 3 Jun 2010 15:59)
http://www.pepsifoci.hu/node/63612
Hát igen hiába Guardiolának válaszolnia kell Morinho Realba érkezésére mégtöbb sztárt akar.
Robben...Pepsifoci.. jaj ennyi szart egy helyen
baszki elzavarják a madridbol senkinek eszébe nem jut leigazolni most hogy a bayernben ment neki a játék megint ő a király...
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#885
Jun 3 2010 09:05am
Quote (Inakwo @ 3 Jun 2010 17:01)
Robben...Pepsifoci.. jaj ennyi szart egy helyen
baszki elzavarják a madridbol senkinek eszébe nem jut leigazolni most hogy a bayernben ment neki a játék megint ő a király...
nem tudom .. ők tudják .. igy a barca nem lesz az az igazi szerény csapat
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#886
Jun 3 2010 09:06am
Quote (ZeNoR @ 3 Jun 2010 16:05)
nem tudom .. ők tudják .. igy a barca nem lesz az az igazi szerény csapat
az is igaz
mondjuk a pepsifocinak nem tulajdonitok nagy jelentőséget
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#887
Jun 3 2010 10:37pm
Quote (Inakwo @ 3 Jun 2010 17:06)
az is igaz
mondjuk a pepsifocinak nem tulajdonitok nagy jelentőséget
azért sajnálom Bojan-t igy megint csak Kispadra kerül:(
This post was edited by ZeNoR on Jun 3 2010 10:37pm
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#888
Jun 4 2010 04:27am
szerintem nem kell oda robben, iniesta jól játsza azt a pozíciót, fabregas úgyis jön a középpályára
Quote (ZeNoR @ Jun 4 2010 05:37am)
azért sajnálom Bojan-t igy megint csak Kispadra kerül:(
ő megy a valenciába
This post was edited by jarabekg on Jun 4 2010 04:28am
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#889
Jun 4 2010 07:06am
Quote (jarabekg @ 4 Jun 2010 12:27)
szerintem nem kell oda robben, iniesta jól játsza azt a pozíciót, fabregas úgyis jön a középpályára
ő megy a valenciába
nem hiszem hogy Bojan elhagyja a Barcát :S
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#890
Jun 4 2010 07:19am
Quote (ZeNoR @ 4 Jun 2010 14:06)
nem hiszem hogy Bojan elhagyja a Barcát :S
szerintem benne volt az átigazolásba nem? :s
vagy csak akrták?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
87
88
89
90
91
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact