d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev187888990911887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 28 2009 04:27pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 28 2009 05:33pm
Quote (dihep @ Wed, 29 Jul 2009, 00:27)
http://img35.imageshack.us/img35/1171/33503330.png


gz,te álat!_!
Member
Posts: 5,455
Joined: May 4 2007
Gold: 2,440.00
Jul 28 2009 05:34pm
Quote (dihep @ Wed, 29 Jul 2009, 00:27)
http://img35.imageshack.us/img35/1171/33503330.png


gz !
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 29 2009 07:42am
elkezdtem ma a shámit

1-40 elemental legyek? vagy csak berakok egy shieldet + daggert?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 29 2009 08:12am
Quote (RRC @ Wed, Jul 29 2009, 02:42pm)
elkezdtem ma a shámit

1-40 elemental legyek? vagy csak berakok egy shieldet + daggert?


egyszer kéne olyat, hogy 5en elkezdünk jáccani együtt egy szerveren, úgy, hogy összerakunk egy teamet, hogy tank dpsek, healer és akkor jó lesz :wub:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 29 2009 08:15am
Quote (Vharimatras @ Wed, 29 Jul 2009, 16:12)
egyszer kéne olyat, hogy 5en elkezdünk jáccani együtt egy szerveren, úgy, hogy összerakunk egy teamet, hogy tank dpsek, healer és akkor jó lesz :wub:


gyere bs hordára
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 29 2009 08:15am
Quote (Vharimatras @ Wed, 29 Jul 2009, 16:12)
egyszer kéne olyat, hogy 5en elkezdünk jáccani együtt egy szerveren, úgy, hogy összerakunk egy teamet, hogy tank dpsek, healer és akkor jó lesz :wub:


tesszik' az ötlet :drool:
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2009 09:12am
Quote (Vharimatras @ Wed, 29 Jul 2009, 16:12)
egyszer kéne olyat, hogy 5en elkezdünk jáccani együtt egy szerveren, úgy, hogy összerakunk egy teamet, hogy tank dpsek, healer és akkor jó lesz :wub:


előbb legyen végre valahol egy kész karakterem. nameg több szerveren kezdeni karaktert.. nincs értelme
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 29 2009 09:13am
Quote (*varti @ Wed, 29 Jul 2009, 17:12)
előbb legyen végre valahol egy kész karakterem. nameg több szerveren kezdeni karaktert.. nincs értelme


ja épp ezért jöjjön mindenki oda ahol én vagyok
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2009 09:14am
Quote (dihep @ Wed, 29 Jul 2009, 17:13)
ja épp ezért jöjjön mindenki oda ahol én vagyok


this
Go Back To Magyar Topic List
Prev187888990911887Next
Add Reply New Topic New Poll