Quote (RRC @ Wed, Jul 29 2009, 02:42pm)
elkezdtem ma a shámit
1-40 elemental legyek? vagy csak berakok egy shieldet + daggert?
egyszer kéne olyat, hogy 5en elkezdünk jáccani együtt egy szerveren, úgy, hogy összerakunk egy teamet, hogy tank dpsek, healer és akkor jó lesz
