Quote (Janou @ Sat, 18 Oct 2008, 17:29)
az hát

hol találtad?
Baalrunban grabelte a noobja.
Akkor sem trophy.
Quote (palacsinta @ Sat, 18 Oct 2008, 17:29)
Selffound runa? Nekem az ^^
Amugy is bármit lehet posztolni, ne köss már bele mindenbe
Az oke, hogy barmit lehet, de nem kene barmit.
Ezert bele is fogok kotni.
This post was edited by Moonflow on Oct 18 2008 10:30am