☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev
1
87
88
89
90
91
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 71821
Replies: 2319
Track Topic
dunaicapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
5,588.38
#881
Jan 27 2009 12:32pm
Quote (vtibor @ Tue, 27 Jan 2009, 19:30)
dehogynem. a warn tiszteletet erdemel, moar epenis
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=374614
e-néger
This post was edited by dunaicapa on Jan 27 2009 12:32pm
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,131.00
#882
Jan 27 2009 12:34pm
Quote (dunaicapa @ Tue, 27 Jan 2009, 19:32)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=374614
e-néger
ismeretlenul is jo arc.
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#883
Jan 27 2009 01:13pm
Quote (vtibor @ Tue, 27 Jan 2009, 19:34)
ismeretlenul is jo arc.
MIKES HIMSELF
pohuan5
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold
:
4.51
#884
Jan 31 2009 03:51pm
modokról nem lehet beszélni ugye?
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#885
Jan 31 2009 03:59pm
Quote (pohuan5 @ Sat, 31 Jan 2009, 21:51)
modokról nem lehet beszélni ugye?
modokról lehet imo, talán másik realmről nem lehet. Az már kalózkodás!
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#886
Jan 31 2009 04:01pm
Quote (Oberon_os @ Sat, Jan 31 2009, 10:59pm)
modokról lehet imo, talán másik realmről nem lehet. Az már kalózkodás!
miert kulonbozne a ketto?
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#887
Jan 31 2009 04:13pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, 31 Jan 2009, 23:01)
miert kulonbozne a ketto?
szerinted ha csinálsz 1 modot d2höz akkor azzal gyárilag jön egy realm?
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#888
Jan 31 2009 05:28pm
Quote (H4xooR @ Sat, Jan 31 2009, 11:13pm)
szerinted ha csinálsz 1 modot d2höz akkor azzal gyárilag jön egy realm?
ennek mi koze a kerdeshez viktorka?
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#889
Jan 31 2009 06:36pm
Quote (pohuan5 @ Sat, 31 Jan 2009, 22:51)
modokról nem lehet beszélni ugye?
Nem lehet, szinte biztos vagyok benne.
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#890
Feb 1 2009 11:17am
Quote (Anarkin @ Sun, 1 Feb 2009, 01:36)
Nem lehet, szinte biztos vagyok benne.
ha van privát realmjük, nem
és mivel nem tudtad, kérem a tt-d, még a mai nap folyamán.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
87
88
89
90
91
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact