Quote (TrollBoss @ Feb 24 2017 12:41pm)
íííjaj bazmeg ma reggel a buszon két nyugdíjas (80 körüliek) megbeszélték egymás között a dolgokat, hasonló hatalmas szócsaták voltak:
-a mai fiatalság nem is érdemli meg az olimpiát
-a kommunista agymosás
-horthy miklós forog a sírjában (?????????????????????????????????????????????????????????????????????????)
-manipulatív hírtv (???)
-csak a technika érdekli őket meg az internet (nem tudta felvenni a galaxy mini telefonját közben mert rossz fele húzta)
ilyenkor kurvára elgondolkodom hogy az emberek direkt nem akarnak látni avagy vannak tényleg ennyire elmaradott emberek
életem legdurvább ilyen élménye nekem is buszon volt, Debrecenben
vagy 2 megállót mentem velük, és elég nyugodt ember vagyok, de olyan masszivan felbasztak, mint még soha senki
édes istenem még most is felbaszom magam