d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev18687888990129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 23 2017 05:49pm
Quote (anyd @ 23 Feb 2017 21:17)
https://444.hu/2017/02/23/orban-rahel-ertekelte-a-momentum-mozgalmat

Csak szerintem olyan az angolja mint aki fél éve kezdett tanulni?


édes istenem de nevetek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 23 2017 05:50pm
Quote (Anarkin @ 24 Feb 2017 01:44)
kire kell szavazni a boldhoz?


marilizáljuk a leguánát
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 24 2017 12:50am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 24 2017 01:50am
Quote (lacketto @ Feb 23 2017 12:45pm)
http://4.1m.yt/f6STko_.png

gratulalok az szdsznek a 260k aláíráshoz


thx, továbbítva kuncénak
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 24 2017 02:52am
Jo gyorsan atcsoportositottak a penzt, remelem a kossuth teren fognak horogve megdogleni a sajat verukben ezek a szarhaziak. Elnezest a tulkapasert.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 24 2017 02:56am
Quote (lacketto @ Feb 24 2017 09:52am)
Jo gyorsan atcsoportositottak a penzt, remelem a kossuth teren fognak horogve megdogleni a sajat verukben ezek a szarhaziak. Elnezest a tulkapasert.


A hirtelen 80ról 180 milliárdra rugó stadionra gondolsz? Kiváncsi leszek erre milyen hazugságot találnak ki, a vizesvb betonszörnyetegére is nyomtak valami halandzsát
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 24 2017 03:57am
Quote (anyd @ 24 Feb 2017 10:56)
A hirtelen 80ról 180 milliárdra rugó stadionra gondolsz? Kiváncsi leszek erre milyen hazugságot találnak ki, a vizesvb betonszörnyetegére is nyomtak valami halandzsát


semmilyet, mindenki le fogja szarni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 24 2017 04:09am
ezaz. sajnos. néhány fiatal srác régebben tiltakozgattak az olimpiai ellen, hogy megcsinálják a nevük a politikában, és találtak egy új bulit. ők nem érezték a nemzetünk erős és bátor hogy nagy gondolatokat csinálni
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 24 2017 04:41am
íííjaj bazmeg ma reggel a buszon két nyugdíjas (80 körüliek) megbeszélték egymás között a dolgokat, hasonló hatalmas szócsaták voltak:

-a mai fiatalság nem is érdemli meg az olimpiát
-a kommunista agymosás
-horthy miklós forog a sírjában (?????????????????????????????????????????????????????????????????????????)
-manipulatív hírtv (???)
-csak a technika érdekli őket meg az internet (nem tudta felvenni a galaxy mini telefonját közben mert rossz fele húzta)

jaj és a kedvencem kimaradt:
- a fidesz igenis felszabadítja az országot!


ilyenkor kurvára elgondolkodom hogy az emberek direkt nem akarnak látni avagy vannak tényleg ennyire elmaradott emberek

This post was edited by TrollBoss on Feb 24 2017 04:46am
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Feb 24 2017 04:45am
Quote (TrollBoss @ Feb 24 2017 12:41pm)
íííjaj bazmeg ma reggel a buszon két nyugdíjas (80 körüliek) megbeszélték egymás között a dolgokat, hasonló hatalmas szócsaták voltak:

-a mai fiatalság nem is érdemli meg az olimpiát
-a kommunista agymosás
-horthy miklós forog a sírjában (?????????????????????????????????????????????????????????????????????????)
-manipulatív hírtv (???)
-csak a technika érdekli őket meg az internet (nem tudta felvenni a galaxy mini telefonját közben mert rossz fele húzta)


ilyenkor kurvára elgondolkodom hogy az emberek direkt nem akarnak látni avagy vannak tényleg ennyire elmaradott emberek


életem legdurvább ilyen élménye nekem is buszon volt, Debrecenben
vagy 2 megállót mentem velük, és elég nyugodt ember vagyok, de olyan masszivan felbasztak, mint még soha senki
édes istenem még most is felbaszom magam
Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990129Next
Add Reply New Topic New Poll