d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Elet Topic
Prev18687888990231Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 19 2016 03:20am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 19 2016 09:14am)
Te ingben jarsz? Ugy szerintem egy hetig se huzna ki a ruhataram.


csak ha vendegek vannak

ha kombinalom a polokat es az ingeket az kitartana 10 alkalmat, de a ruhataram tobbi resze nem hurna ki ket hetet

fehernemum pl kb nyolc napnyi van pl
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 19 2016 03:21am
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Sep 2016 11:20)
csak ha vendegek vannak

ha kombinalom a polokat es az ingeket az kitartana 10 alkalmat, de a ruhataram tobbi resze nem hurna ki ket hetet

fehernemum pl kb nyolc napnyi van pl


adjak kolcson?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 19 2016 03:27am
Quote (fleSs @ Sep 19 2016 11:21am)
adjak kolcson?


te inkabb drogokat adj ha mar ilyen bilzerian lettél pokerből
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 20 2016 09:31am
>Beallok a kasszahoz a boltban, elottem egy kover lany fizet
>Hatranez, rammosolyog, es odarakja azt az elvalaszto bizbaszt
>Visszamosolygok, majd rabaszom a 2 literes bleachet es 2 liter tejet a futoszalagra
>Az arcrara fagy a mosoly, gyorsan elfoglalja magat es inkabb nem nez ram tobbet

tfw mfw she knows
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 20 2016 09:38am
Quote (josheide @ 20 Sep 2016 17:31)
>Beallok a kasszahoz a boltban, elottem egy kover lany fizet
>Hatranez, rammosolyog, es odarakja azt az elvalaszto bizbaszt
>Visszamosolygok, majd rabaszom a 2 literes bleachet es 2 liter tejet a futoszalagra
>Az arcrara fagy a mosoly, gyorsan elfoglalja magat es inkabb nem nez ram tobbet

tfw mfw she knows


Anarkin pls.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 20 2016 09:45am
Quote (Genthor @ 20 Sep 2016 16:38)
Anarkin pls.


oszinten nem tudtam mi az magyarul. Hipo ?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 20 2016 09:57am
Quote (josheide @ 20 Sep 2016 16:45)
oszinten nem tudtam mi az magyarul. Hipo ?


1 hete vagyok kint de magyar haverommal néha nekünk is becsúszik már 1-2 szó ami előbb jut eszünkbe angolul mint magyarul ezért angolul mondjuk ki 8D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 20 2016 10:00am
Quote (MarcusD @ Sep 20 2016 05:57pm)
1 hete vagyok kint de magyar haverommal néha nekünk is becsúszik már 1-2 szó ami előbb jut eszünkbe angolul mint magyarul ezért angolul mondjuk ki 8D


szerintem aki középfok felett beszél egy nyelvet és mondjuk hetente legalább 3x fél órát tölt vele annak van ilyen "problémája" időnként
szóval annyira ne érezzétek mesterfajnak magatokat
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 20 2016 10:00am
Quote (josheide @ Sep 20 2016 04:45pm)
oszinten nem tudtam mi az magyarul. Hipo ?


jolesz a feherito/fertotlenito is, nem tudom itt mire erted - mind a ketto lehet hipo, de ketlem hogy tiszta hipot vettel



Quote (josheide @ Sep 20 2016 04:31pm)
>Beallok a kasszahoz a boltban, elottem egy kover lany fizet
>Hatranez, rammosolyog, es odarakja azt az elvalaszto bizbaszt
>Visszamosolygok, majd rabaszom a 2 literes bleachet es 2 liter tejet a futoszalagra
>Az arcrara fagy a mosoly, gyorsan elfoglalja magat es inkabb nem nez ram tobbet

tfw mfw she knows


en viszont nem tudom

hipoval iszod a tejed?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 20 2016 10:21am
Quote (TresholdOfUniverse @ 20 Sep 2016 17:00)
jolesz a feherito/fertotlenito is, nem tudom itt mire erted - mind a ketto lehet hipo, de ketlem hogy tiszta hipot vettel





en viszont nem tudom

hipoval iszod a tejed?


Thick bleach, lefolyotisztitasra xD
Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990231Next
Add Reply New Topic New Poll