Quote (ace07 @ 22 Sep 2016 20:37)
Tényleg így van. A következők miatt: A cég részvényének megítélésekor számít, hogy hány emberrel éred el az a 25% növekedést. Ilyenkor a külsősöket nem számolják bele. Ezt használják ki a multik. A másik oka: Így nem dolgozó, hanem költség az illető, könnyebb őket lecserélni, adókedvezmények (Apple írország ha mond valamit stb) ...
Viszont ha olyan cégnél vagy ami nagyon sikeres akkor a belsősnek nem kell félnie nagyon leépítéstől, kivéve ha rohadtul böszme.
1100-ért milyen lakást adnak Bernben?
de az okos megmondja, tudja hogy működik Svájc..... kösz, h felvilágosítottad
itt azért connecttest alatt szokás elküldeni 1-2 belsőst, konkrétan ezt egyik magyar haver mondta, bár ő a zürichi irodában van, ott meg nagyobb a létszám
1100-ért? Picit, de a legjobb részen van, 2 házra van a Cseh nagykövetség. Kb mint egy kertváros, nyugis csendes hely, szép környék, 3 perc sétára meg 3 villamos és 2 busz csomópont található.
Jövőre ugyanitt 1 szinttel alattam felszabadul egy 3 v 4 szobás lakás, 2500+ rezsi. Enyémbe sincs benne a rezsi am. Elvileg itt a vízért is fizetni kell, eddig ahol laktam csak az áramért kellett.
Enyém be van amúgy rendezve, a nagyobb lakás nincs. Az is simán 1-3 ezer ha egy nagyobb lakásba kell cucc és nem riccardoról akarod guberálni a bútorokat, főleg ha költöztető is kell. Magyar srác 90 nettóért költöztet óránlént. Telekocsis buszosok is simán elkérnek 40-50et igaz az "bruttó"
This post was edited by Akizk on Sep 22 2016 01:13pm