mennyivel egyszerűbb kimagyarázni, hogy miért parasztok a haverjaid, mint egyszerűen átsiklani a postjaim felett...
igen, tényleg, ha meglátok valamit ami sérti a kis önérzetemet, egyből vissza kell írni valami sértőt, úgy sokkal jobb lesz
egyszer nem láttam, hogy fejnek vagy gürkének írnál, hogy "ugyan hagyd már a fenébe", ők nyugudtan flamelhetnek, nekik szabad...
igazad van, sokkal könnyebb egy postomra 10 nyomorékot írni, mint nem venni tudomást róla
sokkal könnyebb mocskolni a másikat, mert nem tetszik a stílusa vagy nem nevettél a képen, mint letudni annyival, hogy hát ezen nem nevettem, postolok egy jobbat
korlátoltság/10
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71205494&f=129ők csinálhatják, tőlük ez mind kurva vicces