d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev18687888990249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2015 04:01pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 19 2015 09:59pm)
Ez mar a vegleges kamera?


ez a telefonom 640x480as felbontása
a kamerának jelenleg el van baszva a fókusza, de amúgy az se jobb
ha nyerünk pályázaton, akkor kapunk egy 150 fps-es kamerát, ami már elég op

This post was edited by llllllllllll on Feb 19 2015 04:01pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 20 2015 12:57pm
Ani tudnál írni nekem feladatot? Szeretnék gyakorolni kicsit. Aztán ha elkészült megmutatnám neked és nevetnénk nagyokat : D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 20 2015 01:05pm
Quote (fahrii @ 20 Feb 2015 20:57)
Ani tudnál írni nekem feladatot? Szeretnék gyakorolni kicsit. Aztán ha elkészült megmutatnám neked és nevetnénk nagyokat : D


: D

irok én neked

2+4x(3+2)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 21 2015 12:21pm
Quote (RRC @ Feb 20 2015 08:05pm)
: D

irok én neked

2+4x(3+2)


nevetunk nagyokat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 21 2015 12:30pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 21 Feb 2015 20:21)
nevetunk nagyokat


ki tudod számolni?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 21 2015 12:40pm
Quote (RRC @ Feb 21 2015 07:30pm)
ki tudod számolni?


mathcaddel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 21 2015 12:42pm
Quote (RRC @ 20 Feb 2015 20:05)
: D

irok én neked

2+4x(3+2)


20x+2 XD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2015 05:23pm
Kezdem megkedvelni a Matlabot.







This post was edited by llllllllllll on Feb 22 2015 05:23pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 22 2015 05:26pm
Quote (llllllllllll @ 20 Feb 2015 00:01)
ez a telefonom 640x480as felbontása
a kamerának jelenleg el van baszva a fókusza, de amúgy az se jobb
ha nyerünk pályázaton, akkor kapunk egy 150 fps-es kamerát, ami már elég op


Írj az MIT-nek, nekik van olyan kamerájuk, amivel felvették, ahogy egy rövid lézerfény halad...
^^

ted-en van róla előadás is.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2015 05:26pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 22 2015 11:26pm)
Írj az MIT-nek, nekik van olyan kamerájuk, amivel felvették, ahogy egy rövid lézerfény halad...
^^

ted-en van róla előadás is.


igen, mert a 200 éves laptopom biztos képes lesz feldolgozni azt a 10ezer fps-t :rofl:
egyelőre maradok a képeknél

This post was edited by llllllllllll on Feb 22 2015 05:27pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990249Next
Add Reply New Topic New Poll