Quote (llllllllllll @ 20 Feb 2015 00:01)
ez a telefonom 640x480as felbontása
a kamerának jelenleg el van baszva a fókusza, de amúgy az se jobb
ha nyerünk pályázaton, akkor kapunk egy 150 fps-es kamerát, ami már elég op
Írj az MIT-nek, nekik van olyan kamerájuk, amivel felvették, ahogy egy rövid lézerfény halad...
^^
ted-en van róla előadás is.