Quote (bajcli @ 29 Nov 2013 14:13)
olyan handdel indultam pala ellen, hogy 2 frostbolt, 1 polymorph
rahuztam elso korben meg egy blizzardot, rageltem is, mint a szar
2. turnben lejott egy mana wyrm, es az lett a game vege, hogy 28 hpval meg az egy szem 7/3as mana wyrmmel nyertem.
(egesz game alatt meg egy darab 1/2es taunt szerencsetlent raktam le utolso korben, de rajottem, hogy nyerhettem is volna mar akkor, ha nem a minionjat fireballozom le, hanem a herot)
#magelyfe
a legjobb amikor ilyen 3-3 hpn vagytok mindketten, tudod, hogy nyerni fogsz, és véletlenül az end turnre nyomsz
inb4 ilyet senki más nem szokott csinálni