d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev186878889901363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 25 2013 02:51pm
tfw shadow word pain, shadow word death, mind controll, holy faszom

lvl 5ös shamannal próbálkoztam

altf4


This post was edited by rapiddani on Nov 25 2013 02:53pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2013 02:57pm
az a "raids" elég király lehetne :D
remélem azért van ott a listában, mert már dolgoznak rajta

+ reorder :/ első dolgom volt hogy azt kerestem...

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 27 2013 10:28am
tfw 3 embernek mutattam meg eddig a heartstonet, mind3nak az volt az első mondata, hogy:
"ez olyan mint a yugioh"
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 27 2013 10:57am
Quote (fahrii @ 27 Nov 2013 18:28)
tfw 3 embernek mutattam meg eddig a heartstonet, mind3nak az volt az első mondata, hogy:
"ez olyan mint a yugioh"


Mer most nem olyan???
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 28 2013 02:47am
tfw végig fölényben vagyok aztán lehozza azt a kurva lord jaraxxust
1 hpval lehozza
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2013 03:56am
Arena 3 legendaryval és 3 epickel.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 29 2013 04:13am
Quote (fahrii @ 29 Nov 2013 10:56)
Arena 3 legendaryval és 3 epickel.


inb4 1-3
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2013 04:16am
Quote (qkatz @ 29 Nov 2013 12:13)
inb4 1-3


eddig 1-1 xD

ok
1-3

This post was edited by fahrii on Nov 29 2013 04:35am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 29 2013 06:13am
olyan handdel indultam pala ellen, hogy 2 frostbolt, 1 polymorph

rahuztam elso korben meg egy blizzardot, rageltem is, mint a szar

2. turnben lejott egy mana wyrm, es az lett a game vege, hogy 28 hpval meg az egy szem 7/3as mana wyrmmel nyertem.

(egesz game alatt meg egy darab 1/2es taunt szerencsetlent raktam le utolso korben, de rajottem, hogy nyerhettem is volna mar akkor, ha nem a minionjat fireballozom le, hanem a herot)

#magelyfe
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 29 2013 01:35pm
Quote (bajcli @ 29 Nov 2013 14:13)
olyan handdel indultam pala ellen, hogy 2 frostbolt, 1 polymorph

rahuztam elso korben meg egy blizzardot, rageltem is, mint a szar

2. turnben lejott egy mana wyrm, es az lett a game vege, hogy 28 hpval meg az egy szem 7/3as mana wyrmmel nyertem.

(egesz game alatt meg egy darab 1/2es taunt szerencsetlent raktam le utolso korben, de rajottem, hogy nyerhettem is volna mar akkor, ha nem a minionjat fireballozom le, hanem a herot)

#magelyfe


a legjobb amikor ilyen 3-3 hpn vagytok mindketten, tudod, hogy nyerni fogsz, és véletlenül az end turnre nyomsz
inb4 ilyet senki más nem szokott csinálni
Go Back To Magyar Topic List
Prev186878889901363Next
Add Reply New Topic New Poll