Quote (Tommy_hun @ 26 Jul 2012 19:26)
Fasza, végre kezdhetném a diétát, erre ma ráesik a lábamra a konyha kés, átvágja az ínszalagot...persze átvágta ezért műtöttek...6 hét fekvő gipsz...
Egyre jobban megy és élvezem az edzést erre ezt történik...
Szerintetek ha 1 hónapig tartom étrendet + belövök ilyen súly tartó diétát, bcaa+ glutaminnal nem sok izmot vesztek ugye?
úh de szar
velem is ilyesmi volt, heti 2-3 futás, 2 kondit toltam, motiváció maxon, erre átvágtam a kezemen két ínt -->~4-5 hét gipsz ^^
jobbulást
amúgy ma toltam egy laza napot, meg bicikliztem mellé. ha cuttingolok mennyire para ha nem eszem sok szénhidrátot? kb. csak túrót-joghurtot-csirkét-sajtot-almát eszem mostanában, néha kenyérrel
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jul 26 2012 01:02pm