d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev18687888990198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 24 2012 01:21pm
Quote (Rawen @ Oct 24 2012 08:19pm)
http://www.youtube.com/watch?v=n6l1w5zfuvk

Ezt a szart spammeli valaki egy rakat boardon és aztán meg sír, hogy le lett szólva.

http://1.imgland.net/QRSmU.gif


3:40
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 25 2012 07:00am
ezt csak nektek fotóztam ma



This post was edited by Nerz8 on Oct 25 2012 07:00am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 25 2012 08:26am
Quote (Nerz8 @ 25 Oct 2012 15:00)
ezt csak nektek fotóztam ma

http://i46.tinypic.com/2emzipd.jpg


kösz
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 25 2012 08:26am
Quote (Rawen @ 25 Oct 2012 14:26)
kösz


bármikor
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 25 2012 12:09pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 25 2012 12:26pm




Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 26 2012 01:42pm
Jó szar volt chuu2 4. része, a PP viszont már legalább nézhető.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 27 2012 07:14am


:drool:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 27 2012 07:28am
Quote (Rawen @ Oct 27 2012 02:14pm)
http://www.youtube.com/watch?v=3RibJ7ioSf8

:drool:


52vs52 kicsit atlathatatlannak tünik nekem.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 28 2012 02:07pm
[HorribleSubs]_Muv-Luv_Alternative_-_Total_Eclipse_-_17_[1080p].mkv

Ismet egy jo resz, ha igy folytatodik akkor a vegere egy szinten lesz az Unlimiteddel.
Mar csak attol felek hogy tul nagy lesz a main cast, Argos Unit nagyresze eleg jelentektelen volt az utobbi par reszben.
A masik meg az hogy nem tudok dönteni Cui meg Yui között.

Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990198Next
Add Reply New Topic New Poll