Quote (CyberPunk666 @ 6 Oct 2011 22:58)
nálunk 4.0-t kell elérni ahhoz, hogy pályázhass. ha nem éri el senki, akkor nem megy senki. Alatta autolose.
lol
mondjuk lehet itt is így van, de ez elég hülye rendszernek tűnik
régi osztálytársam II. félévben 3 v. 4 tárgyból bukott, de most kint van hollandiában, mert már az év elején beadta a jelentkezését
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 6 2011 03:01pm