d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev186878889905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 02:13pm
Quote (Aston @ 6 Oct 2011 22:12)
mi a gond velük?


semmi csak me jelly
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 6 2011 02:14pm
Quote (Senee @ 6 Oct 2011 22:08)
épp töltöm deep purple greatest hitst 2cds beteszem gta san andreas mp3 mappába és arcade beülök autóba és zúzok egész éjjel amíg ki nem dőlök


highway star tényleg epikus vezetés közben
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 6 2011 02:21pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 6 2011 08:51pm)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296333_10150838898595106_572330105_21044501_1537095157_n.jpg

csoporttársam amerikában erasmussal, kurva anyját


wtf csoporttársad, 3. félévet külföldön tölti??
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 6 2011 02:41pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 21:51)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296333_10150838898595106_572330105_21044501_1537095157_n.jpg

csoporttársam amerikában erasmussal, kurva anyját


apple
apple everywhere
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 02:48pm
Quote (anyd @ 6 Oct 2011 22:21)
wtf csoporttársad, 3. félévet külföldön tölti??


aha, elég sokan kimentek, mert ilyenkor még nem néznek (nem tudnak nézni) átlagot, szóval elég könnyű kijutni

Quote (ElCapitano @ 6 Oct 2011 22:41)
apple
apple everywhere


~erről szól a post :P
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 6 2011 02:52pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 6 2011 09:48pm)
aha, elég sokan kimentek, mert ilyenkor még nem néznek (nem tudnak nézni) átlagot, szóval elég könnyű kijutni



~erről szól a post :P


hát nálunk azért kicsit nehezebb kikerülni, csak 5. félév után "lehet"
pályázni akkor van értelme legalábbis, mert hülyeség megszakítani a tanulmányaid
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 6 2011 02:53pm
Quote (anyd @ 6 Oct 2011 22:52)
hát nálunk azért kicsit nehezebb kikerülni, csak 5. félév után "lehet"
pályázni akkor van értelme legalábbis, mert hülyeség megszakítani a tanulmányaid


meg műszakin sokkal nehezebb ugyanazt a jó átlagot elérni.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 6 2011 02:53pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 02:55pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Oct 2011 22:53)
meg műszakin sokkal nehezebb ugyanazt a jó átlagot elérni.


de ugyanolyan nehéz a többieknek is, és emiatt a szükséges átlag is alacsonyabb, nem?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 6 2011 02:58pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 6 Oct 2011 22:55)
de ugyanolyan nehéz a többieknek is, és emiatt a szükséges átlag is alacsonyabb, nem?


nálunk 4.0-t kell elérni ahhoz, hogy pályázhass. ha nem éri el senki, akkor nem megy senki. Alatta autolose.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 6 2011 02:58pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 6 2011 03:00pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Oct 2011 22:58)
nálunk 4.0-t kell elérni ahhoz, hogy pályázhass. ha nem éri el senki, akkor nem megy senki. Alatta autolose.


lol

mondjuk lehet itt is így van, de ez elég hülye rendszernek tűnik

régi osztálytársam II. félévben 3 v. 4 tárgyból bukott, de most kint van hollandiában, mert már az év elején beadta a jelentkezését :P

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 6 2011 03:01pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev186878889905001Next
Closed New Topic New Poll