d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev18687888990129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 19 2011 06:57am
Quote (EdwardElric @ May 19 2011 01:53pm)
am kajak azt elfelejtettem mondani hogy a hülye ribanc miközben batytunk állandóan azt hajtogatta h nem érdemlem meg meg hogy a haveromat szereti ahoz képest olyan nedves volt hogy bigmac mellé elment volna ... ha értitek mire gondolok


nem találom a szavakat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 19 2011 07:00am
Quote (EdwardElric @ 19 May 2011 17:53)
am kajak azt elfelejtettem mondani hogy a hülye ribanc miközben batytunk állandóan azt hajtogatta h nem érdemlem meg meg hogy a haveromat szereti ahoz képest olyan nedves volt hogy bigmac mellé elment volna ... ha értitek mire gondolok


Hát figyelj akkor meg lehet hogy csak egy dugás kellett neki és ennyi. Mehetsz vissza a húgához.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 19 2011 07:02am
Quote (EdwardElric @ May 19 2011 02:53pm)
am kajak azt elfelejtettem mondani hogy a hülye ribanc miközben batytunk állandóan azt hajtogatta h nem érdemlem meg meg hogy a haveromat szereti ahoz képest olyan nedves volt hogy bigmac mellé elment volna ... ha értitek mire gondolok


:huh:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 19 2011 07:02am
szerintem ez már nagyon gyenge
ha anett regelne, akkor vicces lenne

This post was edited by Ad4mz on May 19 2011 07:02am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 19 2011 07:03am
Quote (EdwardElric @ May 19 2011 12:53pm)
am kajak azt elfelejtettem mondani hogy a hülye ribanc miközben batytunk állandóan azt hajtogatta h nem érdemlem meg meg hogy a haveromat szereti ahoz képest olyan nedves volt hogy bigmac mellé elment volna ... ha értitek mire gondolok


annyira látszik hogy kamuzol
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 19 2011 07:06am
faszom már a jelek pótzhba is
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 19 2011 07:06am
Quote (Rezs @ 19 May 2011 15:03)
annyira látszik hogy kamuzol


ez alapján döntöttem ,,, hogy a huga kell ... mert ez a csaj szadista naon ... sex közbe be nyúlt a seggembe 1 ujjal :S
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 19 2011 07:08am
Quote (EdwardElric @ May 19 2011 01:06pm)
ez alapján döntöttem ,,, hogy a huga kell ... mert ez a csaj szadista naon ... sex közbe be nyúlt a seggembe 1 ujjal :S


here we are
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 19 2011 07:08am
Quote (EdwardElric @ 19 May 2011 18:06)
ez alapján döntöttem ,,, hogy a huga kell ... mert ez a csaj szadista naon ... sex közbe be nyúlt a seggembe 1 ujjal :S


Miért csak egyel?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 19 2011 07:09am
Quote (josheide @ 19 May 2011 15:08)
Miért csak egyel?


mikor az egész ökle belefért volna
Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990129Next
Closed New Topic New Poll