Quote (Smat @ 7 May 2011 17:30)
Yap, majd megint kitalálok vmit.
LoL, dotazni mar nem dotazok elég régóta.
Mhali
Ezt is vedd akkor fel, igaz ez az első accom, de ezt már elbasztam eléggé, ezért van most másik. :c
Szánalmas vagy. De oké, letoltom megint, es mehet majd 1v1, ha nem dodge-olod.
Quote (N4aBz @ 7 May 2011 17:31)
kk ty.
És ha olyan a damod esetleg, mint a poison, az alatt kapod a vampot? Tulajdonképpen damelsz akkor, de jár hozzá vamp?
Mint pl Twitch psnja, ami tickel? Nem, imo, bar nem probaltam.
Azt tudom, hogy mondjuk Fiddle drainjen masodpercenkent kapod a megfelelo osszeget hpban, a szazalekat a damodnak, mert tick-enkent damol a drain.
De amugy miert gondolkodsz hextechen, meg ugy altalanosan spell vampen egy AD carryre? AP Yi meg oké, de ott is csak a Q-n procolna a vamp.