d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev186878889904303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2011 10:23am
Quote (Moonflow @ 7 May 2011 16:19)
HAHAHAHAHAH. :rofl:
De azert kérdezz-felelek-et nem vallalnad be, mi, te faszjancsi? :}}}}

/e: elvegre csak 2 eve jatszom ilyen arena jatekokkal, koztuk dota, hon, es LoL. De oke, biztosan nem tudom, mirol zagyvalok :D


Aha ok aha, én se most kezdtem el ezeket a játékokat babám, lehet h előbb láttam dota-t mint te..
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 7 2011 10:24am
Quote (N4aBz @ 7 May 2011 17:17)
ha master yivel ultizok, és van hextechem, akkor is adja a spell vampot?


A Spell Vamp csak akkor ad leechet, ha damolsz is. Mivel az ultid nem damol, csak speedboostot ad, ezert nem. Ha meg arra gondolsz, hogy autoattack kozben, amig az ultid be van kapcsolva, kapod-e, akkor csak nevetni tudok. Gondolkodj mar... Normal attack-kel utsz akkor is, csak gyorsabban...

Quote (Smat @ 7 May 2011 17:23)
Aha ok aha, én se most kezdtem el ezeket a játékokat babám, lehet h előbb láttam dota-t mint te..


Lehet, de ez nem azt jelenti, hogy tudsz is vele jatszani :rofl: Szivesen 1v1eznek most veled egy jo nagyot, de gondolom csak dodge-olnal.

This post was edited by Moonflow on May 7 2011 10:25am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 7 2011 10:24am
bírom ezeket a szócsatákat, inkább mennétek tolni egyet xD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 7 2011 10:25am
Quote (hedgehogsword @ 7 May 2011 17:24)
bírom ezeket a szócsatákat, inkább mennétek tolni egyet xD


edited :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2011 10:27am
Quote (Moonflow @ 7 May 2011 16:24)
A Spell Vamp csak akkor ad leechet, ha damolsz is. Mivel az ultid nem damol, csak speedboostot ad, ezert nem. Ha meg arra gondolsz, hogy autoattack kozben, amig az ultid be van kapcsolva, kapod-e, akkor csak nevetni tudok. Gondolkodj mar... Normal attack-kel utsz akkor is, csak gyorsabban...



Lehet, de ez nem azt jelenti, hogy tudsz is vele jatszani :rofl: Szivesen 1v1eznek most veled egy jo nagyot, de gondolom csak dodge-olnal.


Yap, dodgeolok, eltaláltad.
De vegyél fel, és később elpicsázhatsz. (:

SmatANDtnt
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 7 2011 10:28am
Quote (Smat @ 7 May 2011 17:27)
Yap, dodgeolok, eltaláltad.
De vegyél fel, és később elpicsázhatsz. (:

SmatANDtnt


Hogy tudtam. Kesobbre meg ugyis kitalalsz valamit, hogy miert nem tudsz most jonni. Noob.
Amugy ezt az accnevet most hol? Dota? LoL?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2011 10:30am
Quote (Moonflow @ 7 May 2011 16:28)
Hogy tudtam. Kesobbre meg ugyis kitalalsz valamit, hogy miert nem tudsz most jonni. Noob.
Amugy ezt az accnevet most hol? Dota? LoL?


Yap, majd megint kitalálok vmit.
LoL, dotazni mar nem dotazok elég régóta.

Mhali
Ezt is vedd akkor fel, igaz ez az első accom, de ezt már elbasztam eléggé, ezért van most másik. :c
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 10:31am
Quote (Moonflow @ May 7 2011 05:24pm)
A Spell Vamp csak akkor ad leechet, ha damolsz is. Mivel az ultid nem damol, csak speedboostot ad, ezert nem. Ha meg arra gondolsz, hogy autoattack kozben, amig az ultid be van kapcsolva, kapod-e, akkor csak nevetni tudok. Gondolkodj mar... Normal attack-kel utsz akkor is, csak gyorsabban...



Lehet, de ez nem azt jelenti, hogy tudsz is vele jatszani :rofl: Szivesen 1v1eznek most veled egy jo nagyot, de gondolom csak dodge-olnal.


kk ty.

És ha olyan a damod esetleg, mint a poison, az alatt kapod a vampot? Tulajdonképpen damelsz akkor, de jár hozzá vamp?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 7 2011 10:35am
Quote (Smat @ 7 May 2011 17:30)
Yap, majd megint kitalálok vmit.
LoL, dotazni mar nem dotazok elég régóta.

Mhali
Ezt is vedd akkor fel, igaz ez az első accom, de ezt már elbasztam eléggé, ezért van most másik. :c


Szánalmas vagy. De oké, letoltom megint, es mehet majd 1v1, ha nem dodge-olod.

Quote (N4aBz @ 7 May 2011 17:31)
kk ty.

És ha olyan a damod esetleg, mint a poison, az alatt kapod a vampot? Tulajdonképpen damelsz akkor, de jár hozzá vamp?


Mint pl Twitch psnja, ami tickel? Nem, imo, bar nem probaltam.
Azt tudom, hogy mondjuk Fiddle drainjen masodpercenkent kapod a megfelelo osszeget hpban, a szazalekat a damodnak, mert tick-enkent damol a drain.
De amugy miert gondolkodsz hextechen, meg ugy altalanosan spell vampen egy AD carryre? AP Yi meg oké, de ott is csak a Q-n procolna a vamp.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 10:38am
Quote (Moonflow @ May 7 2011 05:35pm)
Szánalmas vagy. De oké, letoltom megint, es mehet majd 1v1, ha nem dodge-olod.



Mint pl Twitch psnja, ami tickel? Nem, imo, bar nem probaltam.
Azt tudom, hogy mondjuk Fiddle drainjen masodpercenkent kapod a megfelelo osszeget hpban, a szazalekat a damodnak, mert tick-enkent damol a drain.
De amugy miert gondolkodsz hextechen, meg ugy altalanosan spell vampen egy AD carryre? AP Yi meg oké, de ott is csak a Q-n procolna a vamp.


igazából próbálom tökéletesíteni yi buildját. Vágom hogy Blood, phantom, infy, boots, ezek mellé még kell kettő cucc, amin filózok hogy mi legyen
Go Back To Magyar Topic List
Prev186878889904303Next
Add Reply New Topic New Poll