Quote (Imdeth @ 1 Aug 2010 16:35)
lol, tegnap mtv icon után felugrottam alapozni a muzzaik bulira mert úgy éreztem, hogy a gyros elvitte az egész bebaszást azt úgy beálltam, hogy elaludtam helyben :D:D túlalapoztam :/
ha egy gyros elviszi a bebaszást akkor be se voltál baszva :-D