d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev186878889905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Aug 1 2010 08:35am
lol, tegnap mtv icon után felugrottam alapozni a muzzaik bulira mert úgy éreztem, hogy a gyros elvitte az egész bebaszást azt úgy beálltam, hogy elaludtam helyben :D:D túlalapoztam :/

This post was edited by Imdeth on Aug 1 2010 08:35am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 1 2010 08:56am
Quote (Imdeth @ Aug 1 2010 04:35pm)
lol, tegnap mtv icon után felugrottam alapozni a muzzaik bulira mert úgy éreztem, hogy a gyros elvitte az egész bebaszást azt úgy beálltam, hogy elaludtam helyben :D:D túlalapoztam :/


amatőr....

:D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 1 2010 09:15am
Quote (Imdeth @ 1 Aug 2010 16:35)
lol, tegnap mtv icon után felugrottam alapozni a muzzaik bulira mert úgy éreztem, hogy a gyros elvitte az egész bebaszást azt úgy beálltam, hogy elaludtam helyben :D:D túlalapoztam :/


ha egy gyros elviszi a bebaszást akkor be se voltál baszva :-D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 1 2010 09:25am
Quote (Ad4mz @ 1 Aug 2010 17:15)
ha egy gyros elviszi a bebaszást akkor be se voltál baszva :-D


this

Akkor voltál bebaszva, ha 1 mp alatt felzabálod a gyrost, és másnap veszed észre hogy leégett a pofád, olyan melegen etted. :D
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Aug 1 2010 09:36am
Quote (Ad4mz @ 1 Aug 2010 17:15)
ha egy gyros elviszi a bebaszást akkor be se voltál baszva :-D


hát ezaz, nem tudom mi volt velem, elég nagy fail volt
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Aug 1 2010 09:41am
cica az ica ? cica van 3 vihető, icával meg nem foglalkozom..
//e bár volt anno egy ica ismerősöm, enyhén volt csak bevállalós.. :D

This post was edited by banyek on Aug 1 2010 09:42am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2010 09:41am
Quote (Imdeth @ Aug 1 2010 05:36pm)
hát ezaz, nem tudom mi volt velem, elég nagy fail volt


:(
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 1 2010 09:44am
Quote (banyek @ Aug 1 2010 04:41pm)
cica az ica ? cica van 3 vihető, icával meg nem foglalkozom..
//e bár volt anno egy ica ismerősöm, enyhén volt csak bevállalós.. :D


MIAFASZ
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 1 2010 09:45am
beszarok száncsámarci avatarján. :DDDD
20 perce nézem és lefordulok a székről. xd
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 1 2010 09:46am
Quote (Vharimatras @ 1 Aug 2010 17:44)
MIAFASZ


nyugi nem csak te nem erted :s
Go Back To Magyar Topic List
Prev186878889905001Next
Closed New Topic New Poll