Quote (SamLee @ Jun 30 2010 10:00pm)
10-15k körül kapsz olyat is, ami tud mondjuk 8 bar-t is, de szerintem az ilyesmit úgy kell rendelni.
amúgy rendes autoszelepes belső, akármilyen random pumpa, és az első kútig outival is kigurulsz 3-4 bar-ral a kerekedben. leglalábbis én nem strapálom magam nagyon az ilyesmin. felesleges imo.
Én anno az aldiban vettem egy 1500 forintos zselés nyerget, kb 3. éve használom, kicsit lekopott az eleje, azt megmekkeltem szigetelőszalaggal, és azóta is pöpec.
Amit nagyon szerettem, az a régi atala versenybicómon levő selle italia turbo_2 nyereg volt. Nulla párnázás, de valahogy úgy van kialakítva, hogy nem tudtam vele annyit menni, hogy elfáradjon rajta a valagam.
ennyi

Quote (Oberon_os @ Jun 30 2010 09:21pm)
add el nekem a régit. Én 4.5-5 körülire fújom.
azt bőven bírja
mondjuk azért minipumpától elég jó ez a ~6bar is

2500ért tied, tegnap vettem 3200é, bár van ahol majd 4ezerbe kerül ^^