d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18687888990410Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 188
Joined: Jun 29 2010
Gold: 0.13
Jun 30 2010 03:45pm
ma bicikliztem 1 orát
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 30 2010 11:10pm
Quote (Oberon_os @ 30 Jun 2010 23:31)
Na, pontosan ez az! Nem attól lesz egy nyereg jó, hogy pihepuha. Ha jó az alakja, akkor jól tart a seggcsontnál. Ha puha, de szar az alakja, akkor ideig-óráig oké, de előbb-utóbb ki fog lógni a lóláb, és kényelmetlen lesz. Épp ezért nem túl hasznos a nyeregre húzható puha bizbasz sem túrákra. Ha szar a nyereg, 30 percig segít, de túrán nem 30 percet tekersz.


Ez bizony vouch. Ellenben rázós úton még is csak jobb egy puhább nyereg mint egy deszka, nyereg formára vágva... -.-'
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 30 2010 11:53pm
Quote (SamLee @ Jun 30 2010 10:00pm)
10-15k körül kapsz olyat is, ami tud mondjuk 8 bar-t is, de szerintem az ilyesmit úgy kell rendelni.

amúgy rendes autoszelepes belső, akármilyen random pumpa, és az első kútig outival is kigurulsz 3-4 bar-ral a kerekedben. leglalábbis én nem strapálom magam nagyon az ilyesmin. felesleges imo.



Én anno az aldiban vettem egy 1500 forintos zselés nyerget, kb 3. éve használom, kicsit lekopott az eleje, azt megmekkeltem szigetelőszalaggal, és azóta is pöpec.

Amit nagyon szerettem, az a régi atala versenybicómon levő selle italia turbo_2 nyereg volt. Nulla párnázás, de valahogy úgy van kialakítva, hogy nem tudtam vele annyit menni, hogy elfáradjon rajta a valagam.


ennyi -_-
Quote (Oberon_os @ Jun 30 2010 09:21pm)
add el nekem a régit. Én 4.5-5 körülire fújom.


azt bőven bírja
mondjuk azért minipumpától elég jó ez a ~6bar is :D

2500ért tied, tegnap vettem 3200é, bár van ahol majd 4ezerbe kerül ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2010 02:16am
Quote (szabika @ 1 Jul 2010 07:53)
ennyi -_-

azt bőven bírja
mondjuk azért minipumpától elég jó ez a ~6bar is :D

2500ért tied, tegnap vettem 3200é, bár van ahol majd 4ezerbe kerül ^^


Nem tetszik ez a selle :c
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 1 2010 02:17am
Quote (Baleee @ Jul 1 2010 09:16am)
Nem tetszik ez a selle :c


Az lehet, de a tököd értékelni fogja.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 1 2010 02:18am
Quote (szabika @ 1 Jul 2010 10:17)
Az lehet, de a tököd értékelni fogja.


A tököm a puncit értékeli..
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 1 2010 02:19am
Quote (Baleee @ Jul 1 2010 09:18am)
A tököm a puncit értékeli..


Hát vmi fail nyereg után 2 évvel már azt is értékelni fogja ha pisálni tud :lol:
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 1 2010 04:36am
Quote (Baleee @ Jul 1 2010 08:18am)
A tököm a puncit értékeli..


van lyukas nyereg is :D elvileg szellőzés miatt, de nincs ráírva, hogy nem lehet alternatív módokon is "bevetni" :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 1 2010 04:39am
Quote (SamLee @ 1 Jul 2010 11:36)
van lyukas nyereg is :D elvileg szellőzés miatt, de nincs ráírva, hogy nem lehet alternatív módokon is "bevetni" :D


Középen vágás nyergen nem szellőzés miatt van, hanem "prosztatakímélés" végett. likak máshol pedig súlycsökkentés miatt.
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 1 2010 04:40am
így hogy quote-oltad, már nem szerkesztem a hsz-t, marad fail-nek :D :D :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990410Next
Add Reply New Topic New Poll