d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev186878889901141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 2 2011 03:35pm
Quote (ecneB @ Dec 2 2011 10:34pm)
szerintem már az első résztől kezdve egy bugyuta sorozat.


Nálam még kitart, de csak mert nem vagyok nagy sorozat-buzi, nemigen tudom mit kellene elvárnom, de azért ennél talán többet
mindent elmond a terráról, hogy tegnap nyüstölt barátnő, hogy nézzük az új részt, én meg inkább SGU-ra szavaztam, pedig azt már láttam elejétől a végéig 1x, és nem mai sorozat...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 2 2011 03:37pm
Quote (Vismajor @ 2 Dec 2011 23:35)
Nálam még kitart, de csak mert nem vagyok nagy sorozat-buzi, nemigen tudom mit kellene elvárnom, de azért ennél talán többet
mindent elmond a terráról, hogy tegnap nyüstölt barátnő, hogy nézzük az új részt, én meg inkább SGU-ra szavaztam, pedig azt már láttam elejétől a végéig 1x, és nem mai sorozat...


Bnővel is szívesebben nézek szülifelit, mint terra novat.. szerintem irtó gagyi.. de azért ncoreon sok idióta odáig van tőle meg vissza.. "best sorozat ever" és tsai
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Dec 2 2011 03:38pm
Quote (ecneB @ Dec 2 2011 10:37pm)
Bnővel is szívesebben nézek szülifelit, mint terra novat.. szerintem irtó gagyi.. de azért ncoreon sok idióta odáig van tőle meg vissza.. "best sorozat ever" és tsai


oh my fuck god
inb4 SORI
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 2 2011 03:39pm
Quote (Kemkolok @ 2 Dec 2011 23:38)
oh my fuck god
inb4 SORI


:D bejött, direkt neked írtam, Szil barátom!
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Dec 2 2011 03:44pm
Quote (ecneB @ Dec 2 2011 10:39pm)
:D bejött, direkt neked írtam, Szil barátom!


összetévesztesz valakivel
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 2 2011 03:48pm

nem hinném

This post was edited by ecneB on Dec 2 2011 03:48pm
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Dec 2 2011 03:49pm
Quote (ecneB @ Dec 2 2011 10:48pm)
http://2.imgland.net/8Stn4.png
nem hinném


:ph34r:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 2 2011 03:50pm
Quote (Kemkolok @ 2 Dec 2011 23:49)
:ph34r:


btw jól néz ki az avád, tuti egy jó játék :lol:
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Dec 2 2011 03:51pm
Quote (ecneB @ Dec 2 2011 10:50pm)
btw jól néz ki az avád, tuti egy jó játék :lol:


ja
föleg a hero skinek tetszenek benne!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 3 2011 10:59am
Quote (ecneB @ Dec 2 2011 08:54pm)
:dd ehhez képest én jó vagyok.
nem is értem mit akartak ezzel a karakterrel. annyira nem áll jól ez szerep ennek a nőnek.. kibaszott kurva idegesítő volt..


nem akarom elhinni

harmadik rész és ez egyre rosszabb :( de most komolyan, hogy tehettek ilyet a csajjal? Vagy egyáltalán hogy vállalhatott el ilyen szerepet?

nem is vagyok többé szerelmes :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev186878889901141Next
Add Reply New Topic New Poll