Quote (Vismajor @ 2 Dec 2011 23:35)
Nálam még kitart, de csak mert nem vagyok nagy sorozat-buzi, nemigen tudom mit kellene elvárnom, de azért ennél talán többet
mindent elmond a terráról, hogy tegnap nyüstölt barátnő, hogy nézzük az új részt, én meg inkább SGU-ra szavaztam, pedig azt már láttam elejétől a végéig 1x, és nem mai sorozat...
Bnővel is szívesebben nézek szülifelit, mint terra novat.. szerintem irtó gagyi.. de azért ncoreon sok idióta odáig van tőle meg vissza.. "best sorozat ever" és tsai