d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev18687888990217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Jun 20 2010 03:57pm
349////102

iso + 2
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 20 2010 05:39pm
iso 1v1
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 21 2010 07:40am
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 21 2010 12:39am)
iso 1v1


crealj nóób
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 07:42am
Quote (TeXxas @ 21 Jun 2010 15:40)
crealj nóób


kev1/1
gg
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 21 2010 08:14am
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 21 2010 02:42pm)
kev1/1
gg


Rájöttél hogy esélytelen vagy, azért léptél ki oly hevesen? :(
Amúgy t4d bár téged elég uncsi kb 20-2-re ownolni sry.

This post was edited by TeXxas on Jun 21 2010 08:15am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 21 2010 08:15am
Quote (Ghostmasterq @ 20 Jun 2010 21:15)
Kene tvt.. ázsián :c


bump
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 08:15am
Quote (TeXxas @ 21 Jun 2010 16:14)
Rájöttél hogy esélytelen vagy, azért léptél ki oly hevesen? :(
Amúgy t4d bár téged uncsi kb 20-2-re ownolni sry.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Quote (sylKE @ 21 Jun 2010 16:16)
INURFACE ÓNED


jah :(

This post was edited by zenebuddhizmus on Jun 21 2010 08:16am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 21 2010 08:16am
INURFACE ÓNED
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 21 2010 08:17am
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 21 2010 03:15pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Mennyi volt az a barb, kb 5k nem? Mert egyedül a jávám nem vert meg 10-0ra, de azért t4d.
Jó, nem akartalak basztatni te padkány, sry.

This post was edited by TeXxas on Jun 21 2010 08:19am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 08:24am
Quote (TeXxas @ 21 Jun 2010 16:17)
Mennyi volt az a barb, kb 5k nem? Mert egyedül a jávám nem vert meg 10-0ra, de azért t4d.
Jó, nem akartalak basztatni te padkány, sry.


a különbég kettőnk közt az hogyha én nyerek/vesztek nem kezdek el habzó szájjal ragelni mint egy 10éves
csak gyakorolni akarok minden kari ellen, ezalól a te karaktereid sem kivételek azért ami történt régen
nőjj fel
Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990217Next
Add Reply New Topic New Poll