Quote (TeXxas @ 21 Jun 2010 16:17)
Mennyi volt az a barb, kb 5k nem? Mert egyedül a jávám nem vert meg 10-0ra, de azért t4d.
Jó, nem akartalak basztatni te padkány, sry.
a különbég kettőnk közt az hogyha én nyerek/vesztek nem kezdek el habzó szájjal ragelni mint egy 10éves
csak gyakorolni akarok minden kari ellen, ezalól a te karaktereid sem kivételek azért ami történt régen
nőjj fel