d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev18687888990257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Apr 19 2010 11:03am
No, rolloztam is!
Light sk 29 life! :)
Köszi mindenkinek a válaszokat még egyszer.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 19 2010 11:05am
Quote (mrkog @ 19 Apr 2010 19:03)
No, rolloztam is!
Light sk 29 life! :)
Köszi mindenkinek a válaszokat még egyszer.


akkor donolj.... most meg ladder elejen er is vmit talan a light sk 29 life, ugyhogy jut itt mindenkinek...
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Apr 19 2010 11:18am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 19 2010 05:05pm)
akkor donolj.... most meg ladder elejen er is vmit talan a light sk 29 life, ugyhogy jut itt mindenkinek...


Jó-jó.
Aki normálisan válaszolt a kérdésemre(Mindenki) az fejenként kap egy 20-ast amint eladtam az ls- cuccaimat.(Max 4 nap)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 19 2010 11:22am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 19 2010 06:05pm)
akkor donolj.... most meg ladder elejen er is vmit talan a light sk 29 life, ugyhogy jut itt mindenkinek...


jah, ér vagy 60 fgt
egy arach 10 fg
szánalmas ez a ladder
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 19 2010 11:24am
Quote (mrkog @ 19 Apr 2010 19:18)
Jó-jó.
Aki normálisan válaszolt a kérdésemre(Mindenki) az fejenként kap egy 20-ast amint eladtam az ls- cuccaimat.(Max 4 nap)


nem komolyan mondtam. nekem nem kell fg.
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Apr 19 2010 11:32am
Quote (Flutter @ Apr 19 2010 06:22pm)
jah, ér vagy 60 fgt
egy arach 10 fg
szánalmas ez a ladder


az igen ..
szépen megcsappantak az árak

nem rég 400 fg volt egy shako
most már 5fgbe dobálják

This post was edited by aLexXx2 on Apr 19 2010 11:33am
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 30 2010
Gold: 1,574.00
Apr 19 2010 03:00pm
valakinek lejött már gamble-ből elite vagy jó unique cucc 1.10 óta valaha?

inkább ringet/amuletet érdemes gamble-özni vagy circletet? van különbség hogy circletet vagy coronetet veszek gamble-ben? azt tudom hogy minél magasabb a kari szintje annál jobb jöhet ki, de az is számít hogy milyen nehézségi fokon gamble-özök és melyik actban?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 19 2010 03:01pm
Quote (zimp1 @ Apr 19 2010 10:00pm)
valakinek lejött már gamble-ből elite vagy jó unique cucc 1.10 óta valaha?

inkább ringet/amuletet érdemes gamble-özni vagy circletet? van különbség hogy circletet vagy coronetet veszek gamble-ben? azt tudom hogy minél magasabb a kari szintje annál jobb jöhet ki, de az is számít hogy milyen nehézségi fokon gamble-özök és melyik actban?


gamblezzal fegyvereket, hatha kifogsz vmi bo speart
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 20 2010 12:05am
Quote (zimp1 @ Apr 19 2010 10:00pm)
valakinek lejött már gamble-ből elite vagy jó unique cucc 1.10 óta valaha?

inkább ringet/amuletet érdemes gamble-özni vagy circletet? van különbség hogy circletet vagy coronetet veszek gamble-ben? azt tudom hogy minél magasabb a kari szintje annál jobb jöhet ki, de az is számít hogy milyen nehézségi fokon gamble-özök és melyik actban?


Csak a kari szintje számít.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2010 12:18am
Quote (-joey- @ 20 Apr 2010 08:05)
Csak a kari szintje számít.


megelőztél. :stonetoss:

de megerősítem az állításod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990257Next
Closed New Topic New Poll