d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18687888990382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 25 2010 09:09am
Quote (Inakwo @ 25 May 2010 17:08)
más a piac ezt boncolgattuk kicsit feljebb


ahh .. azt nem értem hogy Fabregas hogy ér 80 millát miközben Villa-ért csak 40et adtak ? xD ..
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 25 2010 09:10am
Quote (ZeNoR @ May 25 2010 03:09pm)
ahh .. azt nem értem hogy Fabregas hogy ér 80 millát miközben Villa-ért csak 40et adtak ? xD ..


Akkor nézz több focit, és majd megérted.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 25 2010 09:11am
Quote (ZeNoR @ 25 May 2010 16:09)
ahh .. azt nem értem hogy Fabregas hogy ér 80 millát miközben Villa-ért csak 40et adtak ? xD ..


az a baj hogy itt nem csupán az számít hogy neked mennyit ér vagy esteleg más szurkoloknak

itt az a lényeg hogy mennyire kell a Barcának és mennyiért hajlandó eladni az Arsenal

semmi összefüggés Villa értéke és Fabregas értéke között :s
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 25 2010 09:14am
Quote (Inakwo @ 25 May 2010 17:11)
az a baj hogy itt nem csupán az számít hogy neked mennyit ér vagy esteleg más szurkoloknak

itt az a lényeg hogy mennyire kell a Barcának és mennyiért hajlandó eladni az Arsenal

semmi összefüggés Villa értéke és Fabregas értéke között :s


értem de akkoris nevetséges ami ott megy az átigazolási piacon
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 25 2010 09:17am
Quote (ZeNoR @ May 25 2010 03:14pm)
értem de akkoris nevetséges ami ott megy az átigazolási piacon


Nem ott, bárhol.
Ezért van olyan kép, hogy Tűzoltó-alulfizetve? Rooney-Túlfizetve?
Nevetséges, ofc.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 25 2010 10:17am
Quote (Sorvatkutyuska @ 25 May 2010 17:17)
Nem ott, bárhol.
Ezért van olyan kép, hogy Tűzoltó-alulfizetve? Rooney-Túlfizetve?
Nevetséges, ofc.


Amugy most Henry körül is nagyok a Spekulációk

-már szóba került a nevével kapcsolatban a NYR mellet az Arsenal az M.U a Chelsea a Everton sőt már a west Ham is

A hírek szerint a West Ham rekord nagyságú fizetést (kb. 85.000 EUR) és két éves szerződést kínálna a francia játékosnak, azonban arról még nem esett szó, hogy a Barcelonának mennyit lennének hajlandóak kifizetni a támadóért. David Sullivan, a West Ham egyik első embere szerint nekik egy álom valóra válása lenne Henry leigazolása, aki sok játéklehetőségre számíthatna a "Kalapácsosoknál".
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 25 2010 10:19am
Quote (ZeNoR @ May 25 2010 04:17pm)
Amugy most Henry körül is nagyok a Spekulációk

-már szóba került a nevével kapcsolatban a NYR mellet az Arsenal az M.U a Chelsea a Everton sőt már a west Ham is

A hírek szerint a West Ham rekord nagyságú fizetést (kb. 85.000 EUR) és két éves szerződést kínálna a francia játékosnak, azonban arról még nem esett szó, hogy a Barcelonának mennyit lennének hajlandóak kifizetni a támadóért. David Sullivan, a West Ham egyik első embere szerint nekik egy álom valóra válása lenne Henry leigazolása, aki sok játéklehetőségre számíthatna a "Kalapácsosoknál".


Nem hiszem, hogy vissza megy a Premier Leuage-be, neki PL=Arsenal. Amerikába megy, és onnan csak malibuig fog eljárni, pihenkélni.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 25 2010 08:05pm
szeretem a focit, csak nezni utalom
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 25 2010 11:27pm
Quote (Moonflow @ 26 May 2010 04:05)
szeretem a focit, csak nezni utalom


Oli de én úgy szeretlek amikor ontopic postoddal spammolsz ;) aranyos vagy :c
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 29 2010 12:08pm
7. percben kapcsolom be a tv-t, és már 1-0 a németeknek
hangosan felröhögtem irl
Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990382Next
Add Reply New Topic New Poll