Quote (Sorvatkutyuska @ 25 May 2010 17:17)
Nem ott, bárhol.
Ezért van olyan kép, hogy Tűzoltó-alulfizetve? Rooney-Túlfizetve?
Nevetséges, ofc.
Amugy most Henry körül is nagyok a Spekulációk
-már szóba került a nevével kapcsolatban a NYR mellet az Arsenal az M.U a Chelsea a Everton sőt már a west Ham is
A hírek szerint a West Ham rekord nagyságú fizetést (kb. 85.000 EUR) és két éves szerződést kínálna a francia játékosnak, azonban arról még nem esett szó, hogy a Barcelonának mennyit lennének hajlandóak kifizetni a támadóért. David Sullivan, a West Ham egyik első embere szerint nekik egy álom valóra válása lenne Henry leigazolása, aki sok játéklehetőségre számíthatna a "Kalapácsosoknál".