Quote (hun_jozef @ Tue, 28 Jul 2009, 19:44)
ne szójá be te nagyon hülyegyerek
ez az uj style? GO AWAY!
Quote (*varti @ Tue, 28 Jul 2009, 19:45)
addig nem megy, amíg lehet valakit cukkolni innen. ez sok más emberre is igaz, akit szidtok, és csak azért van még itt, mert reagáltok rá. de azért nyugodtan

eddig hozzá se szóltam
Quote (hun_jozef @ Tue, 28 Jul 2009, 19:46)
na végre...
faszé kell mindenbe bepofáznod,kussolj és állj sorba
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
This post was edited by H4xooR on Jul 28 2009 11:48am