d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev186878889901887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 28 2009 10:31am
Quote (Vharimatras @ Tue, 28 Jul 2009, 02:31)
gyere dotázni


ne offolj.
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jul 28 2009 11:37am
3 tag: *varti, dihep, revengful

rég posztoltál ide. írj.
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 28 2009 11:41am
ti még mindig nyomjátok ezt a szart ?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 28 2009 11:42am
Quote (hun_jozef @ Tue, 28 Jul 2009, 19:41)
ti még mindig nyomjátok ezt a szart ?


menyél innen,el!
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 28 2009 11:44am
Quote (H4xooR @ Tue, 28 Jul 2009, 19:42)
menyél innen,el!


ne szójá be te nagyon hülyegyerek
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jul 28 2009 11:45am
Quote (H4xooR @ Tue, 28 Jul 2009, 19:42)
menyél innen,el!


addig nem megy, amíg lehet valakit cukkolni innen. ez sok más emberre is igaz, akit szidtok, és csak azért van még itt, mert reagáltok rá. de azért nyugodtan ;)
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 28 2009 11:45am
Quote (hun_jozef @ Tue, 28 Jul 2009, 19:44)
ne szójá be te nagyon hülyegyerek


ez az uj style? GO AWAY!

Quote (*varti @ Tue, 28 Jul 2009, 19:45)
addig nem megy, amíg lehet valakit cukkolni innen. ez sok más emberre is igaz, akit szidtok, és csak azért van még itt, mert reagáltok rá. de azért nyugodtan ;)


eddig hozzá se szóltam

Quote (hun_jozef @ Tue, 28 Jul 2009, 19:46)
na végre...

faszé kell mindenbe bepofáznod,kussolj és állj sorba


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by H4xooR on Jul 28 2009 11:48am
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 28 2009 11:45am
kopik az f5,válasz még sehol
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 28 2009 11:46am
Quote (H4xooR @ Tue, 28 Jul 2009, 19:45)
ez az uj style? GO AWAY!


na végre...

faszé kell mindenbe bepofáznod,kussolj és állj sorba
Amúgy is,ez örök sláger

This post was edited by hun_jozef on Jul 28 2009 11:51am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 28 2009 12:03pm
Quote (hun_jozef @ Tue, 28 Jul 2009, 18:44)
ne szójá be te nagyon hülyegyerek


Ha bántod hakszort nem leszek többé a top friended. :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev186878889901887Next
Add Reply New Topic New Poll