Quote (lacoking @ Wed, 30 Jul 2008, 22:39)
másik ami még nagyon ütős az a vektor című "paródia"
youtubeon is vannak fent részek vagy lehet hogy az egész én egészben láttam kb 5 perc után fájt a hasam

http://www.youtube.com/watch?v=lVXLp5TE2UA&feature=related
de kurvarégen láttam, mingyá meg is nézem megint, imo a legjobb mátrix paródia! Az ilyen végigkáromkodoméskurvamenőparódiát csinálok nah azok szarok ^^ de a vektor az kva nagy

Quote (Vismajor @ Wed, 30 Jul 2008, 22:24)
qrva nagy
Most jöttem dráma táborból, ott ez volt a sláger:
http://www.youtube.com/watch?v=dWbUvTmzXbc
baszki ezt még nem is láttam.
This post was edited by Baleee on Jul 31 2008 12:07am