d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev18687888990232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 24 2009 06:44am
Quote (beni @ Sat, 24 Jan 2009, 13:20)
A guild önmaga teljesen megszünt és az emberek szinte teljesen kicserélődtek de Resurrection Through Carnage néven még fut.

Amugy egyszer kérdeztem Datist, hogy miért is szünt meg igazából, de már nem emlékszem hogy mit mondott biggrin.gif


Akkor jól emlékeztem. tongue.gif

Site sugg-ben volt talán valami "0zzy control" nevű felvetés, ami a DC oldalon 'bevállt', és ide is be akarják vezetni -- onnan követtem a szálakat. ^^

Meg kell hagyni a suggestion tök jó, én is örülnék neki. tongue.gif

Quote (TresholdOfUniverse @ Sat, 24 Jan 2009, 13:46)
es ez mit takar


Első két oldalon van, keress a "zzy"-re. ^^

This post was edited by Anarkin on Jan 24 2009 06:47am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 24 2009 06:46am
Quote (Anarkin @ Sat, Jan 24 2009, 01:44pm)
Akkor jól emlékeztem. tongue.gif

Site sugg-ben volt talán valami "0zzy control" nevű felvetés, ami a DC oldalon 'bevállt', és ide is be akarják vezetni -- onnan követtem a szálakat. ^^

Meg kell hagyni a suggestion tök jó, én is örülnék neki. tongue.gif


es ez mit takar
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 25 2009 01:15pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 25 2009 01:16pm
Quote (RRC @ Sun, 25 Jan 2009, 20:15)


meghalt
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 25 2009 01:18pm
Quote (Floodban @ Sun, Jan 25 2009, 09:16pm)
meghalt


omg és tényleg =/
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jan 27 2009 12:05pm
A profilomban miért nem müxenek a képek, amik be vannak [img]-zve?
Paul megint kurva okos volt és lekorlátozta/blokkolta a számukat?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 27 2009 12:11pm
Quote (Aston @ Tue, 27 Jan 2009, 19:05)
A profilomban miért nem müxenek a képek, amik be vannak -zve?
Paul megint kurva okos volt és lekorlátozta/blokkolta a számukat?


Én arra tippelnék, hogy a 10% miatt nem lehet 25 kép a profilodban csak 3.

Mielött gúnyolódsz, nézd meg hogy más profiljában van-e több kép, mint a tiedben. dry.gif
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jan 27 2009 12:22pm
Quote (Anarkin @ Tue, 27 Jan 2009, 20:11)
Én arra tippelnék, hogy a 10% miatt nem lehet 25 kép a profilodban csak 3.

Mielött gúnyolódsz, nézd meg hogy más profiljában van-e több kép, mint a tiedben. dry.gif


Gúnyolódok? Már az szánalmas, hogy warn miatt ilyen pitiáner baromságokkal próbálja büntetni a "népet" khm.. dry.gif
btw. thx.

This post was edited by Aston on Jan 27 2009 12:22pm
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jan 27 2009 12:26pm
Quote (Aston @ Tue, Jan 27 2009, 08:22pm)
Gúnyolódok? Már az szánalmas, hogy warn miatt ilyen pitiáner baromságokkal próbálja büntetni a "népet" khm.. dry.gif
btw. thx.


ha a warn nem korlátozná a jogaidat semmi értelme nem lenne biggrin.gif
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Jan 27 2009 12:30pm
Quote (kopek66 @ Tue, 27 Jan 2009, 19:26)
ha a warn nem korlátozná a jogaidat semmi értelme nem lenne biggrin.gif


dehogynem. a warn tiszteletet erdemel, moar epenis
Go Back To Magyar Topic List
Prev18687888990232Next
Closed New Topic New Poll