d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev18586878889129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 23 2017 06:58am
Quote (MarcusD @ Feb 23 2017 01:55pm)
olyan embereknek van beleszólásuk a politikába, közéletbe, etc. akiket maximum a valóvilágban engednék kamera elé
hogy nem pusztult még el ez az ország


mert szerinted ez mashol jobb? nyugaton az emberek egy kicsit jobban elnek, nyugodtabbak es regebbota toljak ezt a demokraciat de azert ne gondold hogy a francia vagy holland valasztopolgarok nem termelnek ugyanennyi bullshit/capitalt
Member
Posts: 29
Joined: Nov 9 2014
Gold: 0.00
Feb 23 2017 07:06am

http://imgur.com/FMoje7e

This post was edited by SmokeWeed_WorshipSatan on Feb 23 2017 07:07am
Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold: 200.00
Feb 23 2017 08:11am
Huber-Szabó Lőrinc Aha, gyorsan kell egy új téma, mert az olimpiát, mint témát, amire "készültek", amin lehetett volna még fél évig rugózni, a Fidesz kifogta a vitorlájukból. Már most kapkodnak, hogy szerepelhessenek. Undorító, hiteltelen senkiházi nyikhajok! Fél év múlva ilyenkor már senki sem fog emlékezni rájuk. Úgy járnak, mint a Tanítanék Mozgalom, meg a többi mesterségesen, külföldi pénzen kreált gyűlölködő szar....
Tetszik · Válasz · 65 · 1 órája · Szerkesztve

Külföldi háttérhatalmi emberek és csúnya, az országot bomlasztó érdekek által kreált senkik vagytok!444
Member
Posts: 29
Joined: Nov 9 2014
Gold: 0.00
Feb 23 2017 11:15am
Quote (afflect @ Feb 23 2017 03:11pm)
Huber-Szabó LőrincAha, gyorsan kell egy új téma, mert az olimpiát, mint témát, amire "készültek", amin lehetett volna még fél évig rugózni, a Fidesz kifogta a vitorlájukból. Már most kapkodnak, hogy szerepelhessenek. Undorító, hiteltelen senkiházi nyikhajok! Fél év múlva ilyenkor már senki sem fog emlékezni rájuk. Úgy járnak, mint a Tanítanék Mozgalom, meg a többi mesterségesen, külföldi pénzen kreált gyűlölködő szar....
Tetszik · Válasz · 65 · 1 órája · Szerkesztve

Külföldi háttérhatalmi emberek és csúnya, az országot bomlasztó érdekek által kreált senkik vagytok!444


a lényeg hogy ő nem gyűlölködik
Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold: 200.00
Feb 23 2017 11:16am
Ő védi Magyarországot, az értékeinket. Állj be a sorba, vagy hazaáruló vagy. Ezt már tudjuk jó pár napja.:)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 23 2017 03:17pm
https://444.hu/2017/02/23/orban-rahel-ertekelte-a-momentum-mozgalmat

Csak szerintem olyan az angolja mint aki fél éve kezdett tanulni?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 23 2017 03:25pm
Quote (anyd @ 23 Feb 2017 22:17)
https://444.hu/2017/02/23/orban-rahel-ertekelte-a-momentum-mozgalmat

Csak szerintem olyan az angolja mint aki fél éve kezdett tanulni?


Orbán Ráhel, aki ritkán szólal meg nyilvánosan, és korábban Bahreinben hivatalos tárgyaláson vett részt az ottani olajügyi miniszterrel, egyébként a Budapesti Corvinus Egyetemen angol nyelven tartott órát.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 23 2017 03:26pm
Quote (josheide @ Feb 23 2017 10:25pm)
Orbán Ráhel, aki ritkán szólal meg nyilvánosan, és korábban Bahreinben hivatalos tárgyaláson vett részt az ottani olajügyi miniszterrel, egyébként a Budapesti Corvinus Egyetemen angol nyelven tartott órát.


minden forintját megérte a képzés

http://eduline.hu/felsooktatas/2014/10/30/Orban_Rahel_15_millio_forintos_mesterkepzes_Y0GF02
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 23 2017 05:37pm
Quote (josheide @ 23 Feb 2017 23:25)
Orbán Ráhel, aki ritkán szólal meg nyilvánosan, és korábban Bahreinben hivatalos tárgyaláson vett részt az ottani olajügyi miniszterrel, egyébként a Budapesti Corvinus Egyetemen angol nyelven tartott órát.


nem emlékeztem, hogy azt az órát angolul tartotta volna
így extrán vicces
hova jutott ez az ország istenem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 23 2017 05:44pm
Quote (SmokeWeed_WorshipSatan @ 23 Feb 2017 12:31)
"Kiknek fáj a magyar rendezésű Olimpia?

Egy esetleges magyar rendezésű Olimpia ellen is kampányolnak, aláírásokat gyűjtögetnek egyesek.
Kik ezek? Azok, akik legalizálnák az enyhe drogok fogyasztását, akiknek az a legjobb, ha a magyarság apad, leroggyant, kiszolgáltatott, eladósított állapotban van. Akik csak nadrágszíjat tudnak húzni a magyarságon, akik csak eladósítani tudják az országot és az embereket, akik már réges régen eladtak mindent ebben az országban, amit most kell visszaszerezni vérrel, verítékkel. Akik lefújták az 1996-os magyar rendezésű világkiállítást is, akiknek fájt a Millecentenárium és a Millenium is, hiszen akkor egy nemzet ünnepelte ezer éves összetartozását. Nekik minden fáj és idegen, ami magyar siker lehetne, a magyar érdekek érdekében fogant. Akik, ha olyan Olimpiát rendeznének, amelyen a saját nemzetüket leginkább tönkretevők indulnának, minden számban elhoznák az aranyérmet. Ők csak kiszolgálni tudják az idegenséget, ahhoz értenek, minél rosszabb a magyar népnek, ők annál nagyobb jutalmat kapnak. Ezt csinálják itt nagyon rég óta. Pöffeszkednek a magyarságon, beárulnak, elárulnak, köpködnek, uszítanak, támadnak mindent, ami a magyar családok érdekében jön létre.
Persze, hogy fáj nekik egy esetleges magyar rendezésű Olimpia. Sokba kerül, minek az, mikor az egészségügyben sincs pénz - mondják, uszítják az embereket. Azt nem papolták soha sem, hogy másutt már ezer éve a betegségmegelőzésre helyezték a hangsúlyt, a helyes életmódra, a mozgásra, a megfelelő életvitelre összpontosítanak és akkor sokkal kevesebb embernek kell "megterhelni" az egészségügyi kasszát. Más nemzetek nyakán nincsenek ilyen kártékony szemetek mint akik a magyarság nyakán vannak. Pontosan az ő mocsok viselkedésük, országlásuk, kiárusításaik, mocsok kommunista-liberális fertőzésük miatt ennyire beteg ez a nemzet. Mindenfajta felemelkedés, kibontakozás, progresszió legnagyobb akadálya ez az idegen horda, amely bezzeg támogatná a megélhetési bevándorlók korlátlan beáramlását. De a magyar Olimpia az fáj nekik. Mert az is egy gyönyörű magyar ügy volna. Hát ezért!"


kire kell szavazni a boldhoz?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18586878889129Next
Add Reply New Topic New Poll