d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev18586878889172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 22 2016 12:48am
Quote (rapiddani @ Sep 22 2016 07:11am)
kicsit add alá a lovat amikor ilyen hülyeségeket írsz. Mások nevében nem beszélek, de engem pont hidegen hagy ki mennyit keres, csupán ha valaki állandóan hülyeségeket beszél meg naponta 4x léptetik elő akkor az ne várja már el, hogy ezt bárki is elhiggye. Sőt még támadásnak veszi ha utána meg mindenki kifigurázza



Nem teljesen ertem mit mondasz de szerintem siman benne van amit mondtam abba hogy miert nem nepszeru a viselkedese.
Nyilvan mindenkit mas dimenzioja zavar
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2016 06:51am
Quote (anyd @ 22 Sep 2016 08:48)
Nem teljesen ertem mit mondasz de szerintem siman benne van amit mondtam abba hogy miert nem nepszeru a viselkedese.
Nyilvan mindenkit mas dimenzioja zavar


nemtom honnan szedted amugy ezt levi
sztem mindenki pont telibe leszarja, hogy mennyit keres kem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 22 2016 06:58am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 22 2016 01:51pm)
nemtom honnan szedted amugy ezt levi
sztem mindenki pont telibe leszarja, hogy mennyit keres kem



Egy ket oldallal ezelott volt egy beszelgetes ami nem errol tanuskodik
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 22 2016 09:41am
Quote (jarabekg @ 22 Sep 2016 08:32)
Ne csináljunk mar ugy, mint ha a telekommunikáció decens szakma lenne, az IT legrákosabb fattya kb, nem csoda hogy kemet is alkalmazzák. Én biztosan nem mennék pmeskedni telekommos projektre, gondolom hogy érezhet ezzel kapcsolatban egy képzett informatikus.

Az, hogy minden napot sikerélményként él meg, az pedig tök jó, a bibi max annyi, hogy az emberek akik kevésbé önteltek, és nem az az életük csúcspontja, hogy megdicsérik őket azért, mert rendesen végzik a munkájukat, azok ezt nem élik meg ilyen intenzíven.

Svájcban meg egy takarító is jól keres.


Kem ki tudta maxolni azt az életérzést amit egész életében hajszolt, mert 3,5 IQ-val több van neki mint a sültkrumpli előlény valóvilágos reprodukcióinak, az más kérdés, hogy szerinte aki nem így él az alapból féltékeny, meg mosogat ausztriában, vagy koldul a blahán.


Nem telco. Nem PM vagyok. Data center Routing / Firewalling.
Abban egyetértek, hogy sok dilettás / alig hozzáértő van a telco berkeiben, de ez inkább az alvállalkozókra és a fieldesekre jellemző.

Svájcban csak MO fizetésekhez képest keres jól egy takarító. 2500-3000 chf netto kb elég arra, hogy tegyél félre pár 100 chf-et ha nem szórod a pénzt. Egy pizza pl 20 chf. PM fizuja nálunk olyan havi 15-20k körül lehet tippre + éves bónusz még egy havi fizu.

Amúgy sem írtam sehol, hogy hetente, vagy naponta előléptetnek.
Esetleg többször említettem meg ugyan azt a dolgot, ahogy a progress haladt. Annyit írtam, hogy a főnököm, (akinek megörököltem a pozícióját) nagyon elégedett volt velem és szeretett volna áthozni a céghez, mivel jelenleg küsős vagyok. 2 hete vettem át a helyét és ez a 2 dolog most már összefügg.

Bocs, ha föényeskedőnek hangzott az ezelőtti írásom, nem annak szántam. Aki ismer (nem csak netről) az tudja, hogy nem vagyok beképzelt...
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 22 2016 09:50am
Quote (Akizk @ Sep 22 2016 04:41pm)
Nem telco. Nem PM vagyok. Data center Routing / Firewalling.
Abban egyetértek, hogy sok dilettás / alig hozzáértő van a telco berkeiben, de ez inkább az alvállalkozókra és a fieldesekre jellemző.

Svájcban csak MO fizetésekhez képest keres jól egy takarító. 2500-3000 chf netto kb elég arra, hogy tegyél félre pár 100 chf-et ha nem szórod a pénzt. Egy pizza pl 20 chf. PM fizuja nálunk olyan havi 15-20k körül lehet tippre + éves bónusz még egy havi fizu.

Amúgy sem írtam sehol, hogy hetente, vagy naponta előléptetnek.
Esetleg többször említettem meg ugyan azt a dolgot, ahogy a progress haladt. Annyit írtam, hogy a főnököm, (akinek megörököltem a pozícióját) nagyon elégedett volt velem és szeretett volna áthozni a céghez, mivel jelenleg küsős vagyok. 2 hete vettem át a helyét és ez a 2 dolog most már összefügg.

Bocs, ha föényeskedőnek hangzott az ezelőtti írásom, nem annak szántam. Aki ismer (nem csak netről) az tudja, hogy nem vagyok beképzelt...


Havi 1500 frankbol ki lehet jönni, 3 feltetes wunschpizza meg 10 frank a pizza blitzben. Amugy nem azt irtad hogy huaweinel vagy mar? Mi ez hogy meg külsös vagy?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2016 10:01am
Quote (Karan2_Returned @ 22 Sep 2016 17:50)
Havi 1500 frankbol ki lehet jönni, 3 feltetes wunschpizza meg 10 frank a pizza blitzben. Amugy nem azt irtad hogy huaweinel vagy mar? Mi ez hogy meg külsös vagy?


betanitott munkas
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 22 2016 10:13am
Quote (Akizk @ Sep 22 2016 04:41pm)
Nem telco. Nem PM vagyok. Data center Routing / Firewalling.
Abban egyetértek, hogy sok dilettás / alig hozzáértő van a telco berkeiben, de ez inkább az alvállalkozókra és a fieldesekre jellemző.

Svájcban csak MO fizetésekhez képest keres jól egy takarító. 2500-3000 chf netto kb elég arra, hogy tegyél félre pár 100 chf-et ha nem szórod a pénzt. Egy pizza pl 20 chf. PM fizuja nálunk olyan havi 15-20k körül lehet tippre + éves bónusz még egy havi fizu.

Amúgy sem írtam sehol, hogy hetente, vagy naponta előléptetnek.
Esetleg többször említettem meg ugyan azt a dolgot, ahogy a progress haladt. Annyit írtam, hogy a főnököm, (akinek megörököltem a pozícióját) nagyon elégedett volt velem és szeretett volna áthozni a céghez, mivel jelenleg küsős vagyok. 2 hete vettem át a helyét és ez a 2 dolog most már összefügg.

Bocs, ha föényeskedőnek hangzott az ezelőtti írásom, nem annak szántam. Aki ismer (nem csak netről) az tudja, hogy nem vagyok beképzelt...


koszonom, hogy ezt ilyen szepen leirtad

mostmar teged se figurazhatlak ki, csak a szar, ures, eloleptetes mentes eletem maradt

eleg gany ceg lehet ez a huawei ha az eves bonusz csak egyhavi fizu
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 22 2016 10:14am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 22 2016 04:50pm)
Havi 1500 frankbol ki lehet jönni, 3 feltetes wunschpizza meg 10 frank a pizza blitzben. Amugy nem azt irtad hogy huaweinel vagy mar? Mi ez hogy meg külsös vagy?



Jo hat schobert norbi szerint is ezer forint egy kávé
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 22 2016 10:25am
Quote (TresholdOfUniverse @ 22 Sep 2016 18:13)
koszonom, hogy ezt ilyen szepen leirtad

mostmar teged se figurazhatlak ki, csak a szar, ures, eloleptetes mentes eletem maradt

eleg gany ceg lehet ez a huawei ha az eves bonusz csak egyhavi fizu


Éttetemben vagy ha rendeled. 1500? Ja egy szoba a tanyán max. Havi min költségem: telefo 89, lakás 1100, betegbizt 233, sbb bérlet 330 volt most már csak Bern 65 kb.

Külsős = consultant. Nincs fizetett szabi, bónusz nem kapsz semmi IT eszközt. Ha beteg vagy elvileg kevesebb a táppénz is. Hivatalosan céges kocsit sem vezethetek. Utazást fizetnek csak meg ha esetleg meghívom a vásárlót kajálni. It infrastruktúrához is limitált a hozzáférés. Napidíjam van és nem Hua adja a fizum közvetlenül.

This post was edited by Akizk on Sep 22 2016 10:29am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 22 2016 10:49am
Quote (Akizk @ Sep 22 2016 05:25pm)
Éttetemben vagy ha rendeled. 1500? Ja egy szoba a tanyán max. Havi min költségem: telefo 89, lakás 1100, betegbizt 233, sbb bérlet 330 volt most már csak Bern 65 kb.

Külsős = consultant. Nincs fizetett szabi, bónusz nem kapsz semmi IT eszközt. Ha beteg vagy elvileg kevesebb a táppénz is. Hivatalosan céges kocsit sem vezethetek. Utazást fizetnek csak meg ha esetleg meghívom a vásárlót kajálni. It infrastruktúrához is limitált a hozzáférés. Napidíjam van és nem Hua adja a fizum közvetlenül.


Etteremben nem pizzat kell rendelni, 1100as lakast meg nem is kapnal meg 3000-es fizetessel. Nalam kaja kerül egyebkent nagyon sokba, ott le tudnek igazabol faragni sokat a havi költsegvetesemböl.

Ez a consultant nem hangzik tul jol, huawei leepitesnel gondolom a külsös embereket küldi el legelöször.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18586878889172Next
Add Reply New Topic New Poll