d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev185868788894765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 15 2015 04:24am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 15 2015 12:04pm)
kéne menni megint velencére
amúgy még mindig röhögök mátén


lehet majd menni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 15 2015 05:02am
Quote (cowding @ 15 Jun 2015 12:24)
lehet majd menni


meg hozzánk is lehet jönni mostmár amúgy, most le lesz burkolva a medence aztán mehet a herevere
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 15 2015 05:03am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 15 2015 12:02pm)
meg hozzánk is lehet jönni mostmár amúgy, most le lesz burkolva a medence aztán mehet a herevere


ott a helyem


te is ígértél egy találkozót, közös barátunk is jönne
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 15 2015 05:03am
Quote (TrollBoss @ 15 Jun 2015 12:03)
ott a helyem


te is ígértél egy találkozót, közös barátunk is jönne



Szia
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 15 2015 05:04am
Quote (TrollBoss @ Jun 15 2015 12:03pm)
ott a helyem


te is ígértél egy találkozót, közös barátunk is jönne


nem fogunk tologatni a kerekesszékben, meg nem fogunk pelenkázni
az öregek meg amúgy is mindig beleszarnak a medencébe
nn
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 15 2015 05:05am
Quote (jarabekg @ Jun 15 2015 12:04pm)
nem fogunk tologatni a kerekesszékben, meg nem fogunk pelenkázni
az öregek meg amúgy is mindig beleszarnak a medencébe
nn


arra szerintem még lenne erőm hogy lenyomjak egy karót a torkodon

Quote (NerfHydraDPS @ Jun 15 2015 12:03pm)
Szia


leugrasz egy üzleti ebédre?

This post was edited by TrollBoss on Jun 15 2015 05:06am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 15 2015 05:05am
Quote (anyd @ Jun 15 2015 10:55am)
produced by joey

http://www.youtube.com/watch?v=oE1K39gDm4g


Nem semmi.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 15 2015 05:06am
Quote (-joey- @ Jun 15 2015 12:05pm)
Nem semmi.


Csak vicc, ne vedd komolyan
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 15 2015 05:07am
Quote (TrollBoss @ 15 Jun 2015 13:03)
ott a helyem


te is ígértél egy találkozót, közös barátunk is jönne


Quote (NerfHydraDPS @ 15 Jun 2015 13:03)
Szia


gyertek buzik
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 15 2015 05:08am
Quote (anyd @ Jun 15 2015 12:06pm)
Csak vicc, ne vedd komolyan


Nem vettem.

Régen mi is megjátszottuk ricivel, hogy felhívtuk egy taliról, amit sikerült úgy megszervezni, hogy ő ne tudjon róla. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev185868788894765Next
Add Reply New Topic New Poll