Quote (jarabekg @ Jun 15 2015 12:04pm)
nem fogunk tologatni a kerekesszékben, meg nem fogunk pelenkázni
az öregek meg amúgy is mindig beleszarnak a medencébe
nn
arra szerintem még lenne erőm hogy lenyomjak egy karót a torkodon
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 15 2015 12:03pm)
Szia
leugrasz egy üzleti ebédre?
This post was edited by TrollBoss on Jun 15 2015 05:06am