Quote (anyd @ Jul 29 2014 11:14am)
ezek tipikusan arra szolgálnak hogy az új felhasználók megtanulják az itteni rendet, pl az "xD" elég gáz smiley és a nyomorékok használják illetve az internetes kulturával nem rendelkezők. ezeket vedd szimplán "tanításnak".
A gyerek se élvezi hogy megpaskolják ha át akar rohanni az úton, de hosszu távon az ő érdekét használja.
Olyan hozzáállással mint te, hogy azt hiszed mindent tudsz itt nemcsoda hogy utálnak, legalábbis amíg nem érted hogy mi zavarja az embereket. Sokan jönnek ide msn meg facebookos kulturával, ahol mindenki xDDDD-zik meg LOOOL EZ VICCES HAHA
itt az emberek sokkal érzékenyebbek, mivel ez nem csak egy felületes honlap ahol a barátaiddal beszélgetsz, hanem ez egy kiterjesztett valóság, ahol szinte az egyetlen dolog ami alapján megitélnek az, amit írsz. Nincs se cuki pofid, vagy nyomorék tested ami alapján az emberek megitélnek. Ha ezt megérted, akkor talán rájössz hogy mi a bajuk veled, az idegesítő smiley használat kb olyan mintha egy 10 éves gyerek ordítva röhögne körülötted és ha rászolsz, akkor elkezd magyarázni hogy te buta vagy.
mennyivel egyszerűbb kimagyarázni, hogy miért parasztok a haverjaid, mint egyszerűen átsiklani a postjaim felett...
igen, tényleg, ha meglátok valamit ami sérti a kis önérzetemet, egyből vissza kell írni valami sértőt, úgy sokkal jobb lesz
egyszer nem láttam, hogy fejnek vagy gürkének írnál, hogy "ugyan hagyd már a fenébe", ők nyugudtan flamelhetnek, nekik szabad...
igazad van, sokkal könnyebb egy postomra 10 nyomorékot írni, mint nem venni tudomást róla
sokkal könnyebb mocskolni a másikat, mert nem tetszik a stílusa vagy nem nevettél a képen, mint letudni annyival, hogy hát ezen nem nevettem, postolok egy jobbat
korlátoltság/10
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71205494&f=129ők csinálhatják, tőlük ez mind kurva vicces
This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 04:20am