d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1858687888992Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 23 2014 10:37am
Quote (xGurke @ Jul 23 2014 06:35pm)
van is minek örülni)))


Van :)))
Majd egyszer talan 40 evesen en is fogok nokkel beszelgetni, de csak ha annyira jo leszek mint gurke
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 10:37am
Quote (TuskesVanek @ Jul 23 2014 04:36pm)
jó nézni amúgy, hogy egy 22 éves érett egyetemista ilyen szintű vergődést tud produkálni :)






mesélj még a vergődésről, kérlek :wink:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 10:38am
Quote (putincykavodka @ Jul 23 2014 04:37pm)
Van :)))
Majd egyszer talan 40 evesen en is fogok nokkel beszelgetni, de csak ha annyira jo leszek mint gurke


jaj te kis naív
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 23 2014 10:38am
Quote (xGurke @ Jul 23 2014 05:37pm)
http://2.ii.gl/39RjUz89.png

http://4.ii.gl/by_yV_oM.png

mesélj még a vergődésről, kérlek :wink:


ühüm, ezek szerint te egy 16 éveshez méred magad :)

jó tudni gürgü, így már mindent értek :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 10:39am
Quote (TuskesVanek @ Jul 23 2014 04:38pm)
ühüm, ezek szerint te egy 16 éveshez méred magad :)

jó tudni gürgü, így már mindent értek :)


igen
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 23 2014 10:39am
Quote (TuskesVanek @ Jul 23 2014 04:36pm)
jó nézni amúgy, hogy egy 22 éves érett egyetemista ilyen szintű vergődést tud produkálni :)


Több irányban müködő erőszakos mozgás, midőn az ember vagy más állat vergődik. V. ö. VERGŐDIK.

Betűelemzés "VERGŐDÉS" szövegre

Morzé jelekkel leírva (csak ékezet nélküli betűkkel): ...- . .-. --. --- -.. . ...

A szó 8 betűs karakterrel van leírva, ebből 3 magánhangzó (37.5%). Ez 0.75 százalékkal kevesebb mint az átlagos magyar szó esetében. Vizsgált szövegnek összesen 2 karaktere van ami nem írható le angol ábécével (átlagnál 0.9 karakterrel több). Hátrafelé leírva: SÉDŐGREV.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 23 2014 10:39am
Quote (xGurke @ Jul 23 2014 06:38pm)
jaj te kis naív


Mit csinapjak h annyira jo legyek mint te? Ubi segits pls
Szeretnek en is nokkel beszelgetni
Help
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2014 10:40am
Quote (putincykavodka @ Jul 23 2014 04:39pm)
Mit csinapjak h annyira jo legyek mint te? Ubi segits pls
Szeretnek en is nokkel beszelgetni
Help


hívd fel anyád
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 23 2014 10:40am
Quote (xGurke @ Jul 23 2014 04:40pm)
hívd fel anyád


:d
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 23 2014 10:41am
kösz hogy emlékeztettetek hogy logoutolnom kéne
Go Back To Magyar Topic List
Prev1858687888992Next
Add Reply New Topic New Poll