
Az első játék vele, competitive
Még nagyon furák a fegyverek, meg az egész 1.6- hoz képest
Quote (Vismajor @ Dec 25 2013 09:16pm)
szokj hozzá
nekem ezt csinálja már mióta játszom(70 óra van a gémben, mondjuk abból 40 az elmúlt 4 napon)
de a faszom kivan hogy competitive az egyetlen hely ahova tudok emiatt menni, és azt is úgy, hogy stopped workin, rejoin és reménykedek hogy működik...
This post was edited by jspogmg on Dec 25 2013 04:22pm