d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev18586878889614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 25 2013 03:12pm
Quote (Anarkin @ 25 Dec 2013 23:00)
m4a1 a régi fegyó, csak nerfelték 20 töltényre mert tul pontos es nema (de azert semmi dmg-e nincs :DD)

m4a4 a GO-val jött alapból csak ez volt, es mikor bevezettek a skineket akkor hoztak vissza a fentit

p2000 mellé usp-t is ekkor hoztak vissza


A két fegyvert zseniálisan egyensúlyozták szerintem ezzel a húzással, egyedül azt nem értem miért adtak lehetőséget a hangtompító levételére... egyszerűen értelmetlen mert elveszíti az előnyét a fegyver.
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 25 2013 03:13pm
Mondjuk egyelőre még baszakodik ha be akarok lépni bárhova kb cs:go exe has stoped working
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 25 2013 03:14pm
Quote (fahrii @ Dec 25 2013 10:12pm)
A két fegyvert zseniálisan egyensúlyozták szerintem ezzel a húzással, egyedül azt nem értem miért adtak lehetőséget a hangtompító levételére... egyszerűen értelmetlen mert elveszíti az előnyét a fegyver.


mert RUSivan1337-nek teljesen mindegy hogy van e rajta vagy nincs
negevnyi tárral auggal sem tudná kilőni azt aki 3 centire áll tőle, akkor legalább az az érzés maradjon meg hogy le tudja tekerni a silencert
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2013 03:16pm
Quote (jspogmg @ Dec 25 2013 10:13pm)
Mondjuk egyelőre még baszakodik ha be akarok lépni bárhova kb cs:go exe has stoped working


szokj hozzá
nekem ezt csinálja már mióta játszom(70 óra van a gémben, mondjuk abból 40 az elmúlt 4 napon)
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 25 2013 04:01pm

Az első játék vele, competitive
Még nagyon furák a fegyverek, meg az egész 1.6- hoz képest

Quote (Vismajor @ Dec 25 2013 09:16pm)
szokj hozzá
nekem ezt csinálja már mióta játszom(70 óra van a gémben, mondjuk abból 40 az elmúlt 4 napon)


de a faszom kivan hogy competitive az egyetlen hely ahova tudok emiatt menni, és azt is úgy, hogy stopped workin, rejoin és reménykedek hogy működik...

This post was edited by jspogmg on Dec 25 2013 04:22pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 25 2013 04:58pm
még egymásra is assistoltak a TKnál

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2013 04:59pm
Quote (lacketto @ Dec 25 2013 11:58pm)
még egymásra is assistoltak a TKnál

http://oi40.tinypic.com/35de06v.jpg


röhögök
ghost az nerz8?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 25 2013 04:59pm
Quote (Vismajor @ Dec 25 2013 11:59pm)
röhögök
ghost az nerz8?


nerz+ákos
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 25 2013 05:08pm
Quote (lacketto @ Dec 25 2013 11:58pm)
még egymásra is assistoltak a TKnál

http://oi40.tinypic.com/35de06v.jpg


ebben a gameben 10-2ről kaptunk ki)))
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 25 2013 05:10pm
Quote (Vismajor @ 25 Dec 2013 23:59)
röhögök
ghost az nerz8?


mi így cszünk
Go Back To Magyar Topic List
Prev18586878889614Next
Add Reply New Topic New Poll