d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev185868788891363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2013 11:39am
Quote (bajcli @ 24 Nov 2013 19:37)
az oke, csak az a 2, amit discardolsz, az elveszik a game-re, aka kurvanagy card disadvantage

ha uth decked van, es mar MINDEN beast a kezedben van, ami kell, csak uth hianyzik, es el is tudod loni, akkor oke, de minden mas esetben irdatlan fos imo


Quote (Anarkin @ 24 Nov 2013 19:26)
szil azt mondta erre anno hogy valami wombocombo kártya


amikor még én toltam még nem dobott el kártyát
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 24 2013 11:47am
Quote (sylke @ 24 Nov 2013 19:39)
amikor még én toltam még nem dobott el kártyát


ugy se lenne op amugy, ha megemelnek a mana costjat

most mage huzhat 2 lapot 3 manaert, rugo 4-et 7 manaert, iylen 2-3 mana costtal siman jo lenne, h 1 card, de te valasztod ki
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 24 2013 04:11pm
bazmeg és kapok még 1 ilyet, remek.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 24 2013 05:29pm
Quote (rapiddani @ 25 Nov 2013 00:11)
bazmeg és kapok még 1 ilyet, remek.


hat ez ilyen, kettesevel unlockolodnak a golden lapok

btw most neztem, h az a snake trap golden, azt viszont disenchelnem az anyjaba, tok sok dustot ad.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 25 2013 03:26am
Quote (bajcli @ Nov 24 2013 11:29pm)
hat ez ilyen, kettesevel unlockolodnak a golden lapok

btw most neztem, h az a snake trap golden, azt viszont disenchelnem az anyjaba, tok sok dustot ad.


szeretem azt a meleg lapot, de azért fahrii kipicsázott mint egy darab szart



első rendes buffolásom ami nemkapott polymorfot meg mind controllt etc

This post was edited by rapiddani on Nov 25 2013 03:26am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 25 2013 04:57am
jajgeci de izgultam hogy a gromomat ne mindcontrollozza

szerencsére csak megölte a shadow worddel

kösz orbán
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2013 06:06am
Quote (TrollBoss @ 25 Nov 2013 12:57)
jajgeci de izgultam hogy a gromomat ne mindcontrollozza

szerencsére csak megölte a shadow worddel

kösz orbán


: D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2013 01:00pm
valaki? game? ^^
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 25 2013 01:47pm
megvan mit rühellek mostantól

antodinas vagy ki a geci
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2013 02:06pm
Quote (TrollBoss @ 25 Nov 2013 21:47)
megvan mit rühellek mostantól

antodinas vagy ki a geci


pedig egész hamar elintézted
Go Back To Magyar Topic List
Prev185868788891363Next
Add Reply New Topic New Poll