d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev185868788892299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2012 11:28am
Quote (fleSs @ 22 Nov 2012 18:20)
nekem minden elmegy ha egy picit is ar ala megyek, szoval inakwo es a tobbieknek tovabbra is ajanlom figyelmukbe az ah-t, mielott tularaznak az itemjeiket


köszönjük emese
birom az ilyen okos posztokat,biztos te iylen pokeres arc lehetsz

This post was edited by Inakwo on Nov 22 2012 11:29am
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 22 2012 11:37am
Quote (Inakwo @ 22 Nov 2012 18:28)
köszönjük emese
birom az ilyen okos posztokat,biztos te iylen pokeres arc lehetsz


valaki mindig mondogatta regebben hogy mennyire egyszeru vagy.
igaza volt.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 22 2012 11:37am
Legit drop. Btw én a set dropok fénycsóváját zöldre színezném. Sokkal jobban nézne ki.

Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Nov 22 2012 11:40am
nekem is esett egy set helm már kezdtem örülni aztán megláttam hogy natalia.. azonosítottam és a leglowabb statokkal felszerelt volt ami el is kelt 200k goldért xd
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 22 2012 11:45am
Jó low lett.

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 22 2012 11:46am
Quote (fleSs @ 22 Nov 2012 18:37)
valaki mindig mondogatta regebben hogy mennyire egyszeru vagy.
igaza volt.


bztos igazad lehet
Member
Posts: 11,634
Joined: Feb 7 2007
Gold: 35.00
Nov 22 2012 12:59pm
TFW esik v 10 legendary es mind brimstone -.-
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 22 2012 01:10pm
ki fogom probalni barbbal a scoundrelt ench helyett.. a +3 cc imo jobb valasztas foleg axe mh melle

leoric
vitas hellfire
azkaranth amu chillel
buriza

elvileg osszejonne 16% chill, csak szerintem az elettel lesz gondja :c
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 22 2012 01:44pm
Quote (ecneB @ Nov 22 2012 08:10pm)
ki fogom probalni barbbal a scoundrelt ench helyett.. a +3 cc imo jobb valasztas foleg axe mh melle

leoric
vitas hellfire
azkaranth amu chillel
buriza

elvileg osszejonne 16% chill, csak szerintem az elettel lesz gondja :c


nekem ench van mert olcsóbbna tudtam mfet rárakni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 22 2012 02:44pm
175dex/35 vit natalya boots
Go Back To Magyar Topic List
Prev185868788892299Next
Add Reply New Topic New Poll