d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev185868788891257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2012 07:57am
Quote (Akizk @ Jul 26 2012 02:55pm)
mert jól akarnak kinézni, hiúság
szar genetika +1000x több szorgalom = majdnem olyan forma mint aki néha lemegy edzegetni, meg iszik utána valami low minőségű turmixot a pultban


én az utóbbi napokban, mikor megyek haza melóból, mindig Indiánt (valamelyik való világból) látom piálni a kocsmában és még mindig elég kotta (leszámítva, hogy 160cm kb)

egyébként tényleg durva, hogy nekem 2-3 hét edzés meglátszik, mást meg hiába látok minden alkalommal, amikor letévedek a terembe, nyomni valamit, meg tolni a turmixot ... semmi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 26 2012 08:06am
Quote (tevetava @ 26 Jul 2012 15:50)
mert nem értem, miért ilyen fanatikusak itt páran

na.
azért van egy határ


csak simán csajozni akarok, ennyi a dolog, nem vagyok fanatikus

Quote (beni @ 26 Jul 2012 15:57)
én az utóbbi napokban, mikor megyek haza melóból, mindig Indiánt (valamelyik való világból) látom piálni a kocsmában és még mindig elég kotta (leszámítva, hogy 160cm kb)

egyébként tényleg durva, hogy nekem 2-3 hét edzés meglátszik, mást meg hiába látok minden alkalommal, amikor letévedek a terembe, nyomni valamit, meg tolni a turmixot ... semmi


ezen meg nevettem :'DD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 26 2012 08:20am
Quote (beni @ 26 Jul 2012 15:57)
én az utóbbi napokban, mikor megyek haza melóból, mindig Indiánt (valamelyik való világból) látom piálni a kocsmában és még mindig elég kotta (leszámítva, hogy 160cm kb)

egyébként tényleg durva, hogy nekem 2-3 hét edzés meglátszik, mást meg hiába látok minden alkalommal, amikor letévedek a terembe, nyomni valamit, meg tolni a turmixot ... semmi



egy húzódzkodós képet, kérlek!

:D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2012 08:35am
Quote (TassassinHc @ Jul 26 2012 03:20pm)
egy húzódzkodós képet, kérlek!

:D


egyből bevásárolnál csirkefarhátból, ezt pedig nem akarhatom
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 26 2012 09:18am
Quote (beni @ 26 Jul 2012 16:35)
egyből bevásárolnál csirkefarhátból, ezt pedig nem akarhatom


de hülye vagy! :D nagyon röhögök :)))))
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 26 2012 09:21am
Quote (TassassinHc @ Jul 26 2012 04:18pm)
de hülye vagy! :D nagyon röhögök :)))))


a végén még szerelembe esel... de kis hülye ez a beni! :))))
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 26 2012 09:22am
Quote (Bendeguz @ 26 Jul 2012 17:21)
a végén még szerelembe esel... de kis hülye ez a beni! :))))


ezzel nem helyes viccelődni.
hitler óta nem szerettem senkit!!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 26 2012 09:33am
Quote (TassassinHc @ Jul 26 2012 05:18pm)
de hülye vagy! :D nagyon röhögök :)))))


érik az az ebédmeghívás
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2012 09:38am
Quote (Saenchai @ Jul 26 2012 04:33pm)
érik az az ebédmeghívás


a desszertre (is) gyúrni kell
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jul 26 2012 11:26am
Fasza, végre kezdhetném a diétát, erre ma ráesik a lábamra a konyha kés, átvágja az ínszalagot...persze átvágta ezért műtöttek...6 hét fekvő gipsz...
Egyre jobban megy és élvezem az edzést erre ezt történik...

Szerintetek ha 1 hónapig tartom étrendet + belövök ilyen súly tartó diétát, bcaa+ glutaminnal nem sok izmot vesztek ugye?
Go Back To Magyar Topic List
Prev185868788891257Next
Add Reply New Topic New Poll