Quote (tevetava @ 26 Jul 2012 15:50)
mert nem értem, miért ilyen fanatikusak itt páran
na.
azért van egy határ
csak simán csajozni akarok, ennyi a dolog, nem vagyok fanatikus
Quote (beni @ 26 Jul 2012 15:57)
én az utóbbi napokban, mikor megyek haza melóból, mindig Indiánt (valamelyik való világból) látom piálni a kocsmában és még mindig elég kotta (leszámítva, hogy 160cm kb)
egyébként tényleg durva, hogy nekem 2-3 hét edzés meglátszik, mást meg hiába látok minden alkalommal, amikor letévedek a terembe, nyomni valamit, meg tolni a turmixot ... semmi
ezen meg nevettem :'DD