Quote (ecneB @ Oct 15 2012 10:20pm)
192 vbr már igen jó minőség, nagyon vájtfülűnek kell lenned, ha észreveszed. ^^
Nekem egyszer a rack ment szarrá, de a hdd-nek semmi baja nincs, pedig már 5-6 éve megy. Vaternál is három van és több éve semmi bajuk.
En meg telefonomon is eszreveszem ha ~250 alatt van. Egyebkent Power Amp tenyleg god tier music player.
Külsö HDD meg nem szokott 10 evet kibirni, engem ez zavarna.