Quote (RiNGiSpiLeR @ Oct 25 2012 05:48am)
Kicsit beszűkült a látásmódod... ^^
Erről beszél. Nem ő akar győzni, hanem azt mondja, hogy "győzni akarunk" (közösen legyőzni a fideszt). Márpedig, ha tényleg le akarják váltani őket, akkor azt a választásokon kell megtenniük. Bajnai is ezt mondta gyakorlatilag. Meg a magyar emberek elég tetemes hányada is...
Bajnai még év elején atv-ben azt mondta, hogy a legjobb az lenne, ha már a fideszben megtörténne egy változás és feladnák ezt a gazdaságpolitikát, mert a 2/3 birtokában még mindig jobban meg lehet fordítani a dolgokat, mint 2014-ben egy ellenzéki győzelem esetén lehetne.
Valahogy az az érzésem, hogy Gy számára valóban a győzelem a cél és ennyi. Bajnai inkább megoldást keres erre a helyzetre, hogy ez vele vagy nélküle valósul meg az neki mindegy (vagy jobban mindegy mint gyurcsánynak :D).