Quote (Smat @ 7 May 2011 17:14)
Eltudom képzelni a te játéktudásodat is, kb csak dobálózol a szavakkal de van 1 fogadásom rá h kb a felének nem tudod a jelentését, ami nem baj, csak ne próbálnád meg itt játszani az eszed h te mekkora sztárgamerlolosvagy. (:
HAHAHAHAHAH.

De azert kérdezz-felelek-et nem vallalnad be, mi, te faszjancsi? :}}}}
/e: elvegre csak 2 eve jatszom ilyen arena jatekokkal, koztuk dota, hon, es LoL. De oke, biztosan nem tudom, mirol zagyvalok
This post was edited by Moonflow on May 7 2011 10:21am