d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev185868788894303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 7 2011 07:03am
Quote (Moonflow @ May 7 2011 01:51pm)
Te sem vagy valami sokkal jobb nala, ezt tutira vennem.


Hat no offense ,de tegnap is mentem egyet velük és kb elmegy az életkedved
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2011 09:16am
Quote (championmath @ 7 May 2011 13:03)
Hat no offense ,de tegnap is mentem egyet velük és kb elmegy az életkedved


Ok, akkor a kurva anyánkat, mert hívunk játszani és 10 game-ból 1x vki feederkedik.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 7 2011 09:34am
Quote (Smat @ 7 May 2011 16:16)
Ok, akkor a kurva anyánkat, mert hívunk játszani és 10 game-ból 1x vki feederkedik.


Aha, oke.

Quote (championmath @ 7 May 2011 14:03)
Hat no offense ,de tegnap is mentem egyet velük és kb elmegy az életkedved


Elhiszem.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 09:40am
Quote (championmath @ May 7 2011 02:03pm)
Hat no offense ,de tegnap is mentem egyet velük és kb elmegy az életkedved


jólvanna, én még csak 14es vagyok :/
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2011 10:14am
Quote (Moonflow @ 7 May 2011 15:34)
Aha, oke.



Elhiszem.


Eltudom képzelni a te játéktudásodat is, kb csak dobálózol a szavakkal de van 1 fogadásom rá h kb a felének nem tudod a jelentését, ami nem baj, csak ne próbálnád meg itt játszani az eszed h te mekkora sztárgamerlolosvagy. (:
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 10:17am
ha master yivel ultizok, és van hextechem, akkor is adja a spell vampot?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 7 2011 10:19am
Quote (Smat @ 7 May 2011 17:14)
Eltudom képzelni a te játéktudásodat is, kb csak dobálózol a szavakkal de van 1 fogadásom rá h kb a felének nem tudod a jelentését, ami nem baj, csak ne próbálnád meg itt játszani az eszed h te mekkora sztárgamerlolosvagy. (:


HAHAHAHAHAH. :rofl:
De azert kérdezz-felelek-et nem vallalnad be, mi, te faszjancsi? :}}}}

/e: elvegre csak 2 eve jatszom ilyen arena jatekokkal, koztuk dota, hon, es LoL. De oke, biztosan nem tudom, mirol zagyvalok :D

This post was edited by Moonflow on May 7 2011 10:21am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2011 10:22am
Quote (Moonflow @ 7 May 2011 16:19)
HAHAHAHAHAH. :rofl:
De azert kérdezz-felelek-et nem vallalnad be, mi, te faszjancsi? :}}}}


Ja, befostam. :C
Majd ha találkozol bármilyen team hungarys emberkével kérdezd meg tőle h tudják-e ki az a Mhali. (:
Szóval sztem stfu loliboli.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 10:23am
Quote (N4aBz @ May 7 2011 05:17pm)
ha master yivel ultizok, és van hextechem, akkor is adja a spell vampot?


srácok ne kakaskodjatok, inkább válaszoljatok.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 7 2011 10:23am
Quote (Smat @ 7 May 2011 17:22)
Ja, befostam. :C
Majd ha találkozol bármilyen team hungarys emberkével kérdezd meg tőle h tudják-e ki az a Mhali. (:
Szóval sztem stfu loliboli.


Uristen. Te mi a faszrol beszelsz most? Mivel probalod bizonyitani, hogy mekkora uberfasza gyerek vagy te, holott a LoL topicban vagy, es a LoLrol hugyfos fogalmad nincs?
Go Back To Magyar Topic List
Prev185868788894303Next
Add Reply New Topic New Poll