d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev185868788895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 1 2010 07:33am
Felraktam a warcraft 3-at, menüben minden rendben, viszont a játék nagyon szaggat, meg a képernyő is össze-vissza ugrál ha mozgatom, valami tipp, hogy mi lehet a probléma?
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 1 2010 07:38am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Aug 2010 15:33)
Felraktam a warcraft 3-at, menüben minden rendben, viszont a játék nagyon szaggat, meg a képernyő is össze-vissza ugrál ha mozgatom, valami tipp, hogy mi lehet a probléma?


uninstall :D:D:D:D

on: sry nemtudom, meg nem talalkoztam ezzel a problemaval
esetleg a videokartya driverjevel lehet vmi gond
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Aug 1 2010 07:42am
Quote (InfamousMythos @ 1 Aug 2010 15:38)
uninstall :D:D:D:D

on: sry nemtudom, meg nem talalkoztam ezzel a problemaval
esetleg a videokartya driverjevel lehet vmi gond


ha az lenne valószínű hogy a neten a lapozgatás is szaggatna meg az egér görgetése is
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 1 2010 07:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Aug 2010 15:33)
Felraktam a warcraft 3-at, menüben minden rendben, viszont a játék nagyon szaggat, meg a képernyő is össze-vissza ugrál ha mozgatom, valami tipp, hogy mi lehet a probléma?


ha megjavul gyere bnetre
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Aug 1 2010 07:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Aug 2010 15:33)
Felraktam a warcraft 3-at, menüben minden rendben, viszont a játék nagyon szaggat, meg a képernyő is össze-vissza ugrál ha mozgatom, valami tipp, hogy mi lehet a probléma?


- ne mozgasd a képernyőt, persze hogy akad, ha azt a húszkilós valamit próbálod egész nap mozgatni ^^
-frissítsd a videokártya driverét, directx-et, +nézd meg van-e elég elérhető memóriád, és nem foglalja-e le valamelyik program. Ezek csak tippek, passz..

Quote (ZeNoR @ 1 Aug 2010 15:42)
ha az lenne valószínű hogy a neten a lapozgatás is szaggatna meg az egér görgetése is


A te esetedben csak akkor igaz, ha nincs fent driver, egy-két újabb meghajtó driver igenis csodákra képes ( akár negatív irányban is, pl régi gépen friss nvidia driver -10-20 fps a régihez képest cod2nél )

This post was edited by banyek on Aug 1 2010 07:47am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 1 2010 07:55am
Quote (banyek @ Aug 1 2010 02:44pm[B)
]- ne mozgasd a képernyőt, persze hogy akad, ha azt a húszkilós valamit próbálod egész nap mozgatni ^^[/B]
-frissítsd a videokártya driverét, directx-et, +nézd meg van-e elég elérhető memóriád, és nem foglalja-e le valamelyik program. Ezek csak tippek, passz..



A te esetedben csak akkor igaz, ha nincs fent driver, egy-két újabb meghajtó driver igenis csodákra képes ( akár negatív irányban is, pl régi gépen friss nvidia driver -10-20 fps a régihez képest cod2nél )


wat
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 1 2010 07:57am
Quote (Vharimatras @ Aug 1 2010 02:55pm)
wat


fail boldin try is fail
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 1 2010 07:58am
Quote (Vismajor @ Aug 1 2010 02:57pm)
fail boldin try is fail


kuss ! :(
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 1 2010 08:22am
Quote (Vharimatras @ 1 Aug 2010 15:55)
wat


szerintem vicces volt















































:mellow:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2010 08:32am
megyek akácba
flesss ha van kedved, akkor gyere megint *-*
Go Back To Magyar Topic List
Prev185868788895001Next
Closed New Topic New Poll