Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Aug 2010 15:33)
Felraktam a warcraft 3-at, menüben minden rendben, viszont a játék nagyon szaggat, meg a képernyő is össze-vissza ugrál ha mozgatom, valami tipp, hogy mi lehet a probléma?
- ne mozgasd a képernyőt, persze hogy akad, ha azt a húszkilós valamit próbálod egész nap mozgatni ^^
-frissítsd a videokártya driverét, directx-et, +nézd meg van-e elég elérhető memóriád, és nem foglalja-e le valamelyik program. Ezek csak tippek, passz..
Quote (ZeNoR @ 1 Aug 2010 15:42)
ha az lenne valószínű hogy a neten a lapozgatás is szaggatna meg az egér görgetése is
A te esetedben csak akkor igaz, ha nincs fent driver, egy-két újabb meghajtó driver igenis csodákra képes ( akár negatív irányban is, pl régi gépen friss nvidia driver -10-20 fps a régihez képest cod2nél )
This post was edited by banyek on Aug 1 2010 07:47am