Quote (szabika @ Jun 30 2010 07:43pm)
ez a rohatt új punpa alig több mint a régi
még így is csak 5.5bart bír beletenni a kerékbe
10-15k körül kapsz olyat is, ami tud mondjuk 8 bar-t is, de szerintem az ilyesmit úgy kell rendelni.
amúgy rendes autoszelepes belső, akármilyen random pumpa, és az első kútig outival is kigurulsz 3-4 bar-ral a kerekedben. leglalábbis én nem strapálom magam nagyon az ilyesmin. felesleges imo.
Quote (szabika @ Jun 30 2010 07:28pm)
árfüggetlen lehet, de hogy olasznak kell lennie az tuti
Én anno az aldiban vettem egy 1500 forintos zselés nyerget, kb 3. éve használom, kicsit lekopott az eleje, azt megmekkeltem szigetelőszalaggal, és azóta is pöpec.
Amit nagyon szerettem, az a régi atala versenybicómon levő selle italia turbo_2 nyereg volt. Nulla párnázás, de valahogy úgy van kialakítva, hogy nem tudtam vele annyit menni, hogy elfáradjon rajta a valagam.