d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev18586878889410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 30 2010 01:14pm
Quote (Vharimatras @ Jun 30 2010 07:41pm)
nem sok az a dohány bele?


nemtom, google-> roll marijuana
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 30 2010 01:14pm
Quote (anyd @ Jun 30 2010 08:14pm)
nemtom, google-> roll marijuana


ink pm sperman
az egyszerübb
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 30 2010 01:24pm
Quote (Vharimatras @ Jun 30 2010 08:14pm)
ink pm sperman
az egyszerübb


mármint, ez a kép onnan való, amugy az a gambi még nincs szétszedve, ha szétlenne szedve akkor elég jó egy cigibe
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 30 2010 01:25pm
Quote (anyd @ Jun 30 2010 08:24pm)
mármint, ez a kép onnan való, amugy az a gambi még nincs szétszedve, ha szétlenne szedve akkor elég jó egy cigibe


szintén szakértő? :>
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 30 2010 01:28pm
Quote (Baleee @ Jun 30 2010 08:07pm)
Lófaszt, amit kopek kap a bringámon Bikeposi+iv nyereg, az is ilyen 3-4k között volt és getszikényelmes volt nekem, simán rövidnaciban is, nem csak a rendes párnázott bicós nadrágban.

Imo a jó nyereg árfüggetlen.


árfüggetlen lehet, de hogy olasznak kell lennie az tuti :D
Quote (Oberon_os @ Jun 30 2010 07:53pm)
olasz cucc, egész jó, sokkal jobb mint az előző. Még rendesen beállítom, oszt csocsesz. 3.5k volt. Gondolom ilyen baszoothűdejó nyereg meg 10-15k körül van, no, nekem az egész bringa nem volt annyiba.


win ofc
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 30 2010 01:29pm
Quote (Vharimatras @ Jun 30 2010 08:25pm)
szintén szakértő? :>


lelkes amatőr
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 30 2010 01:43pm
ez a rohatt új punpa alig több mint a régi
még így is csak 5.5bart bír beletenni a kerékbe
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 30 2010 02:21pm
Quote (szabika @ 30 Jun 2010 20:43)
ez a rohatt új punpa alig több mint a régi
még így is csak 5.5bart bír beletenni a kerékbe


add el nekem a régit. Én 4.5-5 körülire fújom.
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 30 2010 03:00pm
Quote (szabika @ Jun 30 2010 07:43pm)
ez a rohatt új punpa alig több mint a régi
még így is csak 5.5bart bír beletenni a kerékbe


10-15k körül kapsz olyat is, ami tud mondjuk 8 bar-t is, de szerintem az ilyesmit úgy kell rendelni.

amúgy rendes autoszelepes belső, akármilyen random pumpa, és az első kútig outival is kigurulsz 3-4 bar-ral a kerekedben. leglalábbis én nem strapálom magam nagyon az ilyesmin. felesleges imo.

Quote (szabika @ Jun 30 2010 07:28pm)
árfüggetlen lehet, de hogy olasznak kell lennie az tuti :D


Én anno az aldiban vettem egy 1500 forintos zselés nyerget, kb 3. éve használom, kicsit lekopott az eleje, azt megmekkeltem szigetelőszalaggal, és azóta is pöpec.

Amit nagyon szerettem, az a régi atala versenybicómon levő selle italia turbo_2 nyereg volt. Nulla párnázás, de valahogy úgy van kialakítva, hogy nem tudtam vele annyit menni, hogy elfáradjon rajta a valagam.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 30 2010 03:31pm
Quote (SamLee @ 30 Jun 2010 22:00)
10-15k körül kapsz olyat is, ami tud mondjuk 8 bar-t is, de szerintem az ilyesmit úgy kell rendelni.

amúgy rendes autoszelepes belső, akármilyen random pumpa, és az első kútig outival is kigurulsz 3-4 bar-ral a kerekedben. leglalábbis én nem strapálom magam nagyon az ilyesmin. felesleges imo.



Én anno az aldiban vettem egy 1500 forintos zselés nyerget, kb 3. éve használom, kicsit lekopott az eleje, azt megmekkeltem szigetelőszalaggal, és azóta is pöpec.

Amit nagyon szerettem, az a régi atala versenybicómon levő selle italia turbo_2 nyereg volt. Nulla párnázás, de valahogy úgy van kialakítva, hogy nem tudtam vele annyit menni, hogy elfáradjon rajta a valagam.


Na, pontosan ez az! Nem attól lesz egy nyereg jó, hogy pihepuha. Ha jó az alakja, akkor jól tart a seggcsontnál. Ha puha, de szar az alakja, akkor ideig-óráig oké, de előbb-utóbb ki fog lógni a lóláb, és kényelmetlen lesz. Épp ezért nem túl hasznos a nyeregre húzható puha bizbasz sem túrákra. Ha szar a nyereg, 30 percig segít, de túrán nem 30 percet tekersz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev18586878889410Next
Add Reply New Topic New Poll