Quote (TeXxas @ 20 Jun 2010 19:19)
Iso zizimentes jóhangulatú tvt. :]
Még nem is tvt-ztél velem....

baszottszánalmas vagy. Csakmert nem adok tokent (_mert nincs_, de ha lenne is vicces lenne azután hogy mennyit anyáztál), már fos hangulata van a tvtknek ahol vagyok?

Cukifujú.