d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev18586878889382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
May 24 2010 01:09pm
Quote (ZeNoR @ 24 May 2010 17:40)
csak Spanyol here ... ;)


Allez les Bleus! :rofl:
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 24 2010 02:28pm
Quote (perfect_maf @ May 24 2010 04:30pm)
azt nem értem h , hogy fog felállni a barca ! Henry már elment new york-ba , Villa érkezett és még megakarják venni Torrest.
( Ezeknek lesz 5-6 támadójúk :> ) Ki fog padon ülni? IBrahimovic? Messi? Villa? torres? és akokr nem beszéltünk még a PEdro-ról meg Krikic-ről se:S


Pedro marad, iniesta cseréje lesz, krkic szerintem elfog meni (kölcsönbe remélem arsenal, v vmi kisebb klub kinézi magának), villa-ibra cserélgetés lesz imo.
Villa túl új és jó formában van ahhoz, hogy padozzon, ibrát meg játszatni kell, hogy formába lendüljön. Messi nem hiszem, hogy padozni fog. Felállni meg úgy fog, ahogy eddig.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 24 2010 11:32pm
Quote (Sorvatkutyuska @ 24 May 2010 22:28)
Pedro marad, iniesta cseréje lesz, krkic szerintem elfog meni (kölcsönbe remélem arsenal, v vmi kisebb klub kinézi magának), villa-ibra cserélgetés lesz imo.
Villa túl új és jó formában van ahhoz, hogy padozzon, ibrát meg játszatni kell, hogy formába lendüljön. Messi nem hiszem, hogy padozni fog. Felállni meg úgy fog, ahogy eddig.


Iniestát nem fogják cserélni holmi Faberegasért ;)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 25 2010 02:50am
Quote (ZeNoR @ 25 May 2010 06:32)
Iniestát nem fogják cserélni holmi Faberegasért ;)


nem is ezt mondta Vis
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 25 2010 02:54am
Quote (Inakwo @ 25 May 2010 10:50)
nem is ezt mondta Vis


tudom de ha Iniestát lecserélik csak Fabregas jöhetne szóba de ez sem mert Yaya Touré helyére jöhet Fabregas.. Jah és ő Vis Lool:) Hello
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 25 2010 08:03am
ŐŐŐ Fabregast az Arsenal 80 millióért engedné el ... Henryt 2007ben mennyiért enegedték el nemtudja valaki véletlenül?

This post was edited by ZeNoR on May 25 2010 08:04am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 25 2010 08:19am
Quote (ZeNoR @ 25 May 2010 15:03)
ŐŐŐ Fabregast az Arsenal 80 millióért engedné el ... Henryt 2007ben mennyiért enegedték el nemtudja valaki véletlenül?


24 millio volt elméletileg
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
May 25 2010 09:06am
Quote (Inakwo @ 25 May 2010 16:19)
24 millio volt elméletileg


lol azért azt nem hiszem hogy Fabregas jóval többet ér most mint Henry akkor..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 25 2010 09:08am
Quote (ZeNoR @ 25 May 2010 16:06)
lol azért azt nem hiszem hogy Fabregas jóval többet ér most mint Henry akkor..


más a piac ezt boncolgattuk kicsit feljebb
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 25 2010 09:08am
Quote (ZeNoR @ May 25 2010 05:32am)
Iniestát nem fogják cserélni holmi Faberegasért ;)


Mivan?
Quote (ZeNoR @ May 25 2010 08:54am)
tudom de ha Iniestát lecserélik csak Fabregas jöhetne szóba de ez sem mert Yaya Touré helyére jöhet Fabregas.. Jah és ő Vis Lool:) Hello


Mi van?
Iniesta támadóközéppályás, vagy balszélső. Fabregas mi a túrót keresne kihúzódva a bal oldalon? Henry megy, iniesta előrébb lép a csatársorban, és pedro az Ő cseréje lesz(pedrő is szélső)
remélem sikerült megérteni

Fabregasnak ehhez semmi köze, ő irányító t.kp mint Xavi

This post was edited by Sorvatkutyuska on May 25 2010 09:09am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18586878889382Next
Add Reply New Topic New Poll