Quote (perfect_maf @ May 24 2010 04:30pm)
azt nem értem h , hogy fog felállni a barca ! Henry már elment new york-ba , Villa érkezett és még megakarják venni Torrest.
( Ezeknek lesz 5-6 támadójúk :> ) Ki fog padon ülni? IBrahimovic? Messi? Villa? torres? és akokr nem beszéltünk még a PEdro-ról meg Krikic-ről se:S
Pedro marad, iniesta cseréje lesz, krkic szerintem elfog meni (kölcsönbe remélem arsenal, v vmi kisebb klub kinézi magának), villa-ibra cserélgetés lesz imo.
Villa túl új és jó formában van ahhoz, hogy padozzon, ibrát meg játszatni kell, hogy formába lendüljön. Messi nem hiszem, hogy padozni fog. Felállni meg úgy fog, ahogy eddig.