☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev
1
85
86
87
88
89
341
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 62800
Replies: 3402
Track Topic
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#861
Apr 11 2009 01:37pm
Jöhetne még ember asci//xx jatekba
lehetőleg mldvel
b_daniel
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold
:
0.00
#862
Apr 11 2009 01:39pm
ha lenne karim mennék
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#863
Apr 11 2009 01:52pm
Quote (b_daniel @ Sat, 11 Apr 2009, 21:39)
ha lenne karim mennék
Csinálj egyet.
Probléma
Megoldás
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#864
Apr 11 2009 01:53pm
Quote (Klontar @ Sat, Apr 11 2009, 08:52pm)
Csinálj egyet.
Probléma --> Megoldás
0 fgje van
b_daniel
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold
:
0.00
#865
Apr 11 2009 02:02pm
Quote (beni @ Sat, 11 Apr 2009, 20:53)
0 fgje van
szerintem is ez lehet a bökkenő
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#866
Apr 11 2009 02:05pm
http://classic.battle.net/diablo2exp/
itt egy AS ami működik brit
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#867
Apr 11 2009 02:08pm
Quote (Oberon_os @ Sat, Apr 11 2009, 09:05pm)
http://classic.battle.net/diablo2exp/
itt egy AS ami működik brit
köszi, de asszem nem nekem kellett
és úgyis könyvjelzőzve vagyon a tristram bejáratát örző kék fallennel fémjelzett oldal, amin rajta van
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#868
Apr 11 2009 02:13pm
valaki agyon (visa) nekem egy eth frostburnt meg egy eth lidlesset
esetleg perf viper akad e valakinek?
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#869
Apr 11 2009 02:21pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, Apr 11 2009, 09:13pm)
valaki agyon (visa) nekem egy eth frostburnt meg egy eth lidlesset
esetleg perf viper akad e valakinek?
ez már BM
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#870
Apr 11 2009 02:27pm
Quote (beni @ Sat, Apr 11 2009, 09:21pm)
ez már BM
telleg?
jo tudni
de nem tesz nagy kulonbseget mert amugyis koztudott rolam hogy bm vagyok, meg scammer
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
85
86
87
88
89
341
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact