d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev18586878889341Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 11 2009 01:37pm
Jöhetne még ember asci//xx jatekba

lehetőleg mldvel :rolleyes:
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Apr 11 2009 01:39pm
ha lenne karim mennék
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 11 2009 01:52pm
Quote (b_daniel @ Sat, 11 Apr 2009, 21:39)
ha lenne karim mennék


Csinálj egyet.
Probléma --> Megoldás
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 11 2009 01:53pm
Quote (Klontar @ Sat, Apr 11 2009, 08:52pm)
Csinálj egyet.
Probléma --> Megoldás


0 fgje van
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Apr 11 2009 02:02pm
Quote (beni @ Sat, 11 Apr 2009, 20:53)
0 fgje van


szerintem is ez lehet a bökkenő
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 11 2009 02:05pm
http://classic.battle.net/diablo2exp/

itt egy AS ami működik brit
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 11 2009 02:08pm
Quote (Oberon_os @ Sat, Apr 11 2009, 09:05pm)
http://classic.battle.net/diablo2exp/

itt egy AS ami működik brit


köszi, de asszem nem nekem kellett :P
és úgyis könyvjelzőzve vagyon a tristram bejáratát örző kék fallennel fémjelzett oldal, amin rajta van
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 11 2009 02:13pm
valaki agyon (visa) nekem egy eth frostburnt meg egy eth lidlesset :angry: esetleg perf viper akad e valakinek?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 11 2009 02:21pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, Apr 11 2009, 09:13pm)
valaki agyon (visa) nekem egy eth frostburnt meg egy eth lidlesset :angry: esetleg perf viper akad e valakinek?


ez már BM :angry:
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 11 2009 02:27pm
Quote (beni @ Sat, Apr 11 2009, 09:21pm)
ez már BM :angry:


telleg?
jo tudni
de nem tesz nagy kulonbseget mert amugyis koztudott rolam hogy bm vagyok, meg scammer
Go Back To Magyar Topic List
Prev18586878889341Next
Add Reply New Topic New Poll