Quote (lacoking @ Wed, Jul 30 2008, 11:18pm)
rájöttem miért lett bezárva a topicom

http://www.youtube.com/watch?v=D4a1z7NLnNk
qrva nagy
Most jöttem dráma táborból, ott ez volt a sláger:
http://www.youtube.com/watch?v=dWbUvTmzXbc This post was edited by Vismajor on Jul 30 2008 04:25pm