d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev18586878889232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 18 2009 11:09am
Quote (WarRicsi @ Sat, 17 Jan 2009, 11:44)
milyen színnel lehet még itt jsp-n írni?
szeretnék magamnak kiválasztani egy új színt, ez a listás 7 elég kevés
és a gyerekhadnak sem tetszik


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=5980368&f=120
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 18 2009 11:31am
Quote (Anarkin @ Sun, Jan 18 2009, 07:00pm)
Már rég szóltam Lajonak, és ahogy lesz ideje javítja. sleep.gif


Én is szóltam, ha lefordítom az éppen aktuálisat, kapok valamit? rolleyes.gif ( csak készpénzt és fgt fogadok el xd)

This post was edited by ElCapitano on Jan 18 2009 11:31am
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Jan 21 2009 05:03am
Hy !

Segítséget kérnék azzal kapcsolatban hogy:

A profilnál hogyan lehet beállítani hogy a hátterem ha görgetünk akkor ugyan ugy gördüljön az is. (remélem érthető nem tudtam jobban elmagyarázni) tongue.gif
Hogy lehet a Barátaim nevét meg donorjaim nevét ugy beállítani a jegyzetekben hogy rákattintva megjelenik az ő profilja
A 3 ik: hogy lehet beállitani hogy icon_pointr.gif Views: xxxx nézte meg!(azaz automatikusan számolja hányan nézték meg!

Segítségeiteket előre is köszönöm:

Alex wub.gif
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 21 2009 05:11am
Quote (sageta @ Wed, 21 Jan 2009, 13:03)
Hy !

Segítséget kérnék azzal kapcsolatban hogy:

A profilnál hogyan lehet beállítani hogy a hátterem ha görgetünk akkor ugyan ugy gördüljön az is. (remélem érthető nem tudtam jobban elmagyarázni) tongue.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?act=Settings&c=33
Attachment: scroll

Quote (sageta @ Wed, 21 Jan 2009, 13:03)
Hogy lehet a Barátaim nevét meg donorjaim nevét ugy beállítani a jegyzetekben hogy rákattintva megjelenik az ő profilja

Code
[URL=profil]név[/URL]

pl a tied:
Code
[URL=http://forums.d2jsp.org/user.php?i=503356]sageta[/URL]

sageta
Quote (sageta @ Wed, 21 Jan 2009, 13:03)
A 3 ik: hogy lehet beállitani hogy icon_pointr.gif Views: xxxx nézte meg!(azaz automatikusan számolja hányan nézték meg!

ezt bizonyos weboldalakon lehet megcsinálni saját izlésed szerint, pl:
http://count.lovemyprofile.com
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Jan 21 2009 05:18am
Quote (Sup3RN0Va @ Wed, Jan 21 2009, 11:11am)
ezt bizonyos weboldalakon lehet megcsinálni saját izlésed szerint, pl:
http://count.lovemyprofile.com


Special THX!!!!!! wub.gif wub.gif
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jan 21 2009 11:56am
http://www.desolatecarnage.net/
ez paul 2nd forumja? mire jo?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jan 21 2009 11:59am
Quote (dunaicapa @ Wed, 21 Jan 2009, 19:56)
http://www.desolatecarnage.net/
ez paul 2nd forumja? mire jo?

az a desolate carnage guild forumja volt ha joltudom, de mar megszünt
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jan 21 2009 12:00pm
Quote (Sup3RN0Va @ Wed, 21 Jan 2009, 18:59)
az a desolate carnage guild forumja volt ha joltudom, de mar megszünt


aham t4i
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 23 2009 08:06pm
Quote (dunaicapa @ Wed, 21 Jan 2009, 19:00)
aham t4i


Multkor én is láttam ezzel kapcsolatban egy topicot, szerintem valami még megmaradt belőle.
Lehet hogy csak átnevezték a Guild-et vagy nem tudom, de láttam pár ma is aktív embert akik ezzel összeköthetőek.

This post was edited by Anarkin on Jan 23 2009 08:06pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 24 2009 06:20am
Quote (Anarkin @ Sat, Jan 24 2009, 03:06am)
Multkor én is láttam ezzel kapcsolatban egy topicot, szerintem valami még megmaradt belőle.
Lehet hogy csak átnevezték a Guild-et vagy nem tudom, de láttam pár ma is aktív embert akik ezzel összeköthetőek.


A guild önmaga teljesen megszünt és az emberek szinte teljesen kicserélődtek de Resurrection Through Carnage néven még fut.

Amugy egyszer kérdeztem Datist, hogy miért is szünt meg igazából, de már nem emlékszem hogy mit mondott biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev18586878889232Next
Closed New Topic New Poll