Quote (sageta @ Wed, 21 Jan 2009, 13:03)
Hy !
Segítséget kérnék azzal kapcsolatban hogy:
A profilnál hogyan lehet beállítani hogy a hátterem ha görgetünk akkor ugyan ugy gördüljön az is. (remélem érthető nem tudtam jobban elmagyarázni) 
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=Settings&c=33
Attachment: scroll
Quote (sageta @ Wed, 21 Jan 2009, 13:03)
Hogy lehet a Barátaim nevét meg donorjaim nevét ugy beállítani a jegyzetekben hogy rákattintva megjelenik az ő profilja
Code
[URL=profil]név[/URL]
pl a tied:
Code
[URL=http://forums.d2jsp.org/user.php?i=503356]sageta[/URL]
sagetaQuote (sageta @ Wed, 21 Jan 2009, 13:03)
A 3 ik: hogy lehet beállitani hogy
Views: xxxx nézte meg!(azaz automatikusan számolja hányan nézték meg! ezt bizonyos weboldalakon lehet megcsinálni saját izlésed szerint, pl:
http://count.lovemyprofile.com