Quote (Cpt_Ghost @ 5 Feb 2012 13:11)
legalább most hogy van téma, él a topic, nem hátrány ez a sok balansz discussion!
egyébként a hots tényleg jó lesz ilyen szempontból, mert végre lesznek a terrannak is viable lategame unitjai.
az a bázisvédő területi szar, azt valami hihetetlenül gusztustalan lesz. kb rusholhatatlan lesz a terran.
This post was edited by CyberPunk666 on Feb 5 2012 06:20am