d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev18508518528538542724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 5 2012 06:11am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Feb 2012 13:03)
látom cpt a régi :D


legalább most hogy van téma, él a topic, nem hátrány ez a sok balansz discussion!
egyébként a hots tényleg jó lesz ilyen szempontból, mert végre lesznek a terrannak is viable lategame unitjai.

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 5 2012 06:11am
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Feb 5 2012 06:15am
Quote (NerfHydraDPS @ Feb 5 2012 11:04am)
sírni könnyebb


Megadod a real id-t vagy valami infot hogy játékban felvegyelek?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 5 2012 06:16am
Quote (SaRGe77 @ 5 Feb 2012 13:15)
Megadod a real id-t vagy valami infot hogy játékban felvegyelek?


sure
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 5 2012 06:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Feb 2012 13:11)
legalább most hogy van téma, él a topic, nem hátrány ez a sok balansz discussion!
egyébként a hots tényleg jó lesz ilyen szempontból, mert végre lesznek a terrannak is viable lategame unitjai.


az a bázisvédő területi szar, azt valami hihetetlenül gusztustalan lesz. kb rusholhatatlan lesz a terran.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 5 2012 06:20am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 5 2012 06:23am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Feb 2012 13:19)
az a bázisvédő területi szar, azt valami hihetetlenül gusztustalan lesz. kb rusholhatatlan lesz a terran.


rusholhatatlan
mi a faszt olvasok
az lategame a szar zergling run by-ok ellen lesz jó.
biztos kelleni fog hozzá armory tech amúgy

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 5 2012 06:24am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 5 2012 06:40am
[QUOTE=CyberPunk666,5 Feb 2012 13:19]az a bázisvédő területi szar, azt valami hihetetlenül gusztustalan lesz. kb rusholhatatlan lesz a terran.[/QUOTE

még jó, hogy terrant alapból nem lehet rusholni



legjobb hang sc1-ben


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 5 2012 06:42am
[QUOTE=tevetava,5 Feb 2012 13:40][QUOTE=CyberPunk666,5 Feb 2012 13:19]az a bázisvédő területi szar, azt valami hihetetlenül gusztustalan lesz. kb rusholhatatlan lesz a terran.[/QUOTE

még jó, hogy terrant alapból nem lehet rusholni



legjobb hang sc1-ben


http://www.youtube.com/watch?v=o4%5FY3FublX8[/QUOTE]


meg a dt
meg az összes
aaaaaaaaaaaaaaaahhhh

hopp, ez edit akart lenni
no mindegy

This post was edited by tevetava on Feb 5 2012 06:42am
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Feb 5 2012 06:44am
[QUOTE=tevetava,Feb 5 2012 01:40pm][QUOTE=CyberPunk666,5 Feb 2012 13:19]az a bázisvédő területi szar, azt valami hihetetlenül gusztustalan lesz. kb rusholhatatlan lesz a terran.[/QUOTE

még jó, hogy terrant alapból nem lehet rusholni



legjobb hang sc1-ben


http://www.youtube.com/watch?v=o4_Y3FublX8[/QUOTE]

Ghost meg a wraith volt a legjobb hang, bár ez sem rossz.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 5 2012 06:47am
meg akarok tanulni khalani nyelven
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 5 2012 06:52am
a zealotnak volt még gecijó hangja : D

nem akarunk broodwarozni kicsit?
meg jött a kedvem most hozzá, csak előtte kajálok

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 5 2012 06:55am
Go Back To Magyar Topic List
Prev18508518528538542724Next
Add Reply New Topic New Poll